Kotoučový stroj si poradí i s těmi nejhoršími skvrnami na koberci

 

Odjakživa jsem se vysmívala lidem, kteří si domů objednávali úklidové firmy. Myslela jsem si, že je to služba pro lenochy, kteří se o své věci neumějí postarat. Jenomže nedávno jsem svůj postoj musela přehodnotit. Zjistila jsem, že může nastat mnoho situací, kdy si opravdu nevíte rady a je dobře, že si můžete objednat služby někoho, kdo vám pomůže.

 

Mám naprosto perfektní zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno. Stala se mi doma taková nepříjemnost. Koupila jsem maso pro naše psy. Maso jsem odložila na zem a odběhla na WC, jenomže jsem nevěděla, že dveře domu zůstaly otevřené. Psi, kteří mě venku vítali a moc dobře věděli, co nesu, využili příležitosti a vběhli do domu. Maso vytáhli z tašky a celé krvavé si ho odtáhli na koberec, kde se do něho pustili.

 

Kdybych je nenačapala při činu, myslela bych si, že u nás došlo k vraždě. Na koberci byly skvrny krve a vypadalo to strašidelně. Neměla jsem odvahu pouštět se do čištění na vlastní pěst, mohla bych to jenom zhoršit. Zavolali jsme tedy A SERVISU a obeznámili je se situací. Byli neuvěřitelně milí a ochotní. Přijeli, co nejdříve to šlo, a do skvrn se pustili kotoučovým strojem a značkovým čisticím prostředkem. Naštěstí má silné dezinfekční účinky, nemuseli jsme se bát, že by nám koberec po čase začal vábit hmyz.

 

Prostředek zapracovali do všech vláken koberce a mechanickým kartáčováním odstranili všechny skvrny. Nakonec už jen celý koberec pořádně vyluxovali. Vysvětlili nám, že tak odsáli veškeré nečistoty, které se navázaly na použitý čisticí prostředek. Zbývalo už jen nechat koberec doschnout.

 

Výsledek byl úžasný, vlákna koberce byla krásně načechraná, krvavých skvrn jsme se zbavili a barvy koberce byly jasnější. Tak dobře odvedenou práci jsem nečekala, můžu všem jedině doporučit.

 

 

Hledáte kvalitní mytí oken? Kontaktujte „Práce ve výškách Brno“

 

V našem podniku se měla konat svatební hostina, tak jsme naše prostory chtěli dát co nejvíce do pořádku. Hlavně na mytí oken, protože už začínala být hodně ušmudlaná a celkově taková špinavá. Tak jsme si na to najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken, čištění fasád Brno. Byla jsem ráda, že byli hned pohotoví a ochotní přizpůsobit se našem časovým možnostem, protože jsme úklid tak trochu nechali na poslední chvíli a potřebovali jsme to nejpozději do tří dnů.

 

 

Mohli přijet za dva dny. A nemohli jsme si je vynachválit. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a vše je perfektně čisté včetně našich rámů a parapetů. Když jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, nechali jsme si od nich nechat vyčistit i podlahy. A i v tomto případě si počínali skvěle, podlaha byla jako nová.

 

Všichni z nás jsme s nimi moc pokojení a jejich službu mytí oken Brno určitě opravdu doporučujeme. Takže pokud váháte, zda mytí oken od nějaké firmy zkoušet, tak tady určitě nešlápnete vedle. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní. Jak ti, co u nás byli čištění provádět, tak ti, se kterými jsme vše zařizovali. Využití takovýchto služeb je podle mě dobrou investicí, protože lidi, kteří na to nemají dostupné prostředky, se potom s úklidem mohou mořit hrozně dlouho a klidně i bez úspěchu.

 

No rozhodně nebudou mít takový úspěch jako lidi z úklidové firmy. A v A SERVIS berou zakázky na úklid do domácností, takže pokud už doma na práci nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS je velmi příjemnou alternativou a to i podle mého za slušné peníze, vezmu li v úvahu, jakou práci odvádějí.