Dlažba CSB – ALTO přináší zajímavý styl

Pokud hledáte neobvyklou a přitom stylovou dlažbu, už nemusíte. Našli jsme totiž za vás. Společnost CS-BETON s.r.o.totiž nabízí velmi netradiční dlažbu s názvem CSB – ALTO. Rozhodně stojí za pozornost!

 

 
 

 
  

Stylový vzhled je na prvním místě
Dlažba CSB – ALTO má pomocí speciální technologie ostařený povrch a připomíná tak přírodní kámen. Plochy vdlážděné dlažbou CSB – ALTO tak působí silně historizujícím dojmem, který dodá styl každému místu. Dlažba CSB – ALTO je proto přímo stvořená nejen do historických částí měst a obcí, ale hodí se i k rodinným domům nebo na zahrádky restaurací i kaváren.

zámková dlažba

Barevné variace zaručeně zaujmou
Společnost CS-BETON s.r.o. nabízí dlažbu CSB – ALTO v klasické šedé barvě, ale zakoupit si ji můžete i v atraktivním barevném provedení COLORMIX, které ještě více zdůrazní její rustikální vzhled. Pozor, při použití COLORMIX je nutno při pokládce postupovat trochu odlišně. Nejkrásnějšího vzhledu, který závisí na pěkném probarvení plochy, docílíte tak, že kameny budete klást z více palet či vrstev nahodile. Chybou by pak bylo klást jednotlivé kameny z vrstvy přesně tak, jak na ni leží. Jinak může dojít k estetickému znehodnocení celého díla!

Příjemná cena jako bonus
CS-BETON s.r.o. se výrobou dlažby zabývá již mnoho let, což dokazuje řada spokojených zákazníků. Dlažbu CSB – ALTO pořídíte již od 279 Kč za m2. Neváhejte a podívejte se na nabídku CS-BETON s.r.o. na www.csbeton.cz. Budete překvapeni širokou škálou jejich produktů.

www.csbeton.cz