Satjam Niagara – komplexní okapový systém od výrobce plechových střešních krytin

 

Společnost Satjam je na našem trhu známá, jako specializovaný výrobce plechových střešních krytin s vysokou kvalitou. V této oblasti nabízí nejširší sortiment v České republice, a ke každému druhu také nabízí komplexní sortiment doplňků a příslušenství. Protože střecha není jen samotná střešní krytina, ale i okapy, nabízí svým zákazníkům komplexní sortiment i v této oblasti. Okapový systém nese název Satjam NIAGARA.

 

satjamPřednosti okapového systému NIAGARA

Okapový systém SATJAM Niagara disponuje řadou výhod. Dominují především vlastnosti jako dlouhá životnost, minimální nároky na údržbu, velmi nízká roztažnost a vysoká odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Okapový systém SATJAM Niagara je kompletním systémem na odvodnění jakékoliv střechy. Díky jednoduchosti montáže, kompletnosti prvků systému, kvalitě zpracování, trvanlivosti, barevnosti a cenové dostupnosti může být využit na jakémkoliv druhu střechy. Bez ohledu na to, zda se bude jednat o novostavby nebo rekonstrukce.

 

Žlaby, které nepřetečou

Unikátní je i samotná hloubka žlabů Satjam NIAGARA. Ta zajistí bezproblémový odvod vody bez přetékání i v případě silných nárazových dešťů. Celý sortiment je vyráběn z pozinkované oceli nejvyšší jakosti, s jedinečnou oboustrannou povrchovou úpravou tvořenou vysoce kvalitním polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm. Díky těmto materiálům získávají okapy pevnost, stálobarevnost a odolnost vůči mechanickému poškození a povětrnostním vlivům i dlouhou životnost. Osm barevných provedení systému umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny.

 

satjam okapSystém propracovaný do posledního detailu

Za zmínku stojí i propracovaný systém nosných prvků (háků a stagů), které se dají nakombinovat tak, aby byly splněny požadavky na únosnost systému při zabudování v různých sněhových oblastech při různých sklonech střech, ať jsou střechy osazeny sněhovými zábranami nebo nikoliv. Množství a rozmístění jednotlivých háků a stagů je stanoveno tabulkami, které byly zpracovány na základě statického výpočtu a jsou součástí jedinečného montážního návodu Satjam Niagara, který je součásti katalogu „Okapový systém Niagara“.

Celý katalog systému Satjam NIAGARA najdete přímo na www.satjam.cz