Nábytek do dílny? Sázejte na kvalitu a bezpečí

Nejeden kutil vám potvrdí, že správně zvolený kvalitní dílenský nábytek usnadňuje práci. A tím zvyšuje její produktivitu. Nejenom všechno potřebné nářadí musí být po ruce a na svém místě.
Dílny, ať již ty domácí či v profesionálních průmyslových provozech, často bývají rizikovými pracovišti. Hrozí zde úrazy všeho druhu, jimž je zapotřebí maximálně předcházet. Dílenský nábytek tedy v první řadě musí být bezpečný – jinými slovy musí splňovat veškerá bezpečnostní kritéria. Přidejte tomu ergonomické požadavky, vysokou variabilitu v kombinaci s jednoduchým ovládáním a výsledkem bude maximálně spokojený uživatel. Rádi byste jím byli i vy?

 

Nakupujte na Polak.cz

Kvalitní dílenský nábytek je odolný, a to jak proti mechanické zátěži, tak i výkyvům teplot. K tomu robustní, stabilní, dostatečně nosný a s dlouhou životností. Veškeré tyto parametry do puntíku splňuje dílenský nábytek společnosti Polak CZ, s.r.o, v jehož nabídce najdete především dílenské stoly včetně příslušenství, dílenské vozíky, skříně, ať již klasické, vertikální, či kovové a další dílenské nezbytnosti. Na jaké výrobky se zaměřit?

 

Zaměřeno na dílenské plechové skříně

Své místo v každé dílně má například robustní plechová dílenská skříň. Na e-shopu společnosti Polak CZ ji najdete hned v deseti různých provedeních. Vybírat tak můžete mezi skříněmi vertikálními, plnými, prosklenými, s roletou či plastovými boxy.

 

Precizní dílenské zpracování

Plechové skříně Polak CZ vynikají precizním dílenským zpracováním a díky povrchové úpravě plechu jsou zajímavé i na pohled. Jejich nosnost se pohybuje v rozmezí mezi čtyřmi sty do šesti set kilogramů a některé modely jsou dokonce vybaveny centrálním zamykáním.

Je-li v hledáčku vašeho zájmu plechová skříň do náročných podmínek, jste na správné adrese.