Značka Satjam není jen značkou kvalitních střešních krytin

 

Společnost Satjam s.r.o., založená v roce 1995, patří v současnosti k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům plechových střešních krytin na trhu. Nutno říci, že v této oblasti je konkurence z řad českých i evropských výrobců opravdu veliká, i přesto si Satjam drží dlouhodobě své vysoké postavení. Aby si společnost Satjam udržela své vysoké postavení na trhu, musí nejen udržet vysokou kvalitu svých produktů, ale také neustále sortiment inovovat a rozšiřovat. Proto klade vysoký důraz na komplexnost celého sortiment, inovace ve výrobních technologiích a materiálech a nechybí ani větší kontakt se zákazníky.

 

satSortiment plechových krytin je největší v republice

Velikost nabídky plechových střešních krytin Satjam je na našem trhu unikátní. Nabídka je dokonce největší v celé České republice. Mezi stálice v nabídce patří například krytiny Bond Metalic, Bond Exclusive, Rapid, Grande nebo Roof . Stále se ovšem vyvíjí i novinky, které Satjam postupně nabízí na trh. Konkrétně se jedná o krytiny Arad a Rombo. Všechny druhy střešních krytin mají svá specifika a unikátní vlastnosti. Příkladem může být skryté kotvení u střešní krytiny Arad.

 

Vše, co je ke střechám zapotřebí!

Společnost Satjam se ale nezaměřuje jen na oblast výroby samotné střešní krytiny a potřebných komponentů na střechu. Klade důraz i na komplexnost celé nabídky. V nabídce tedy najdete i produkty, které se střechami úzce souvisí a také na jejich vývoji a výrobě Satjam velmi usilovně pracuje. Vybírat tedy můžete kompletní okapový systém Satjam Niagara, kvalitní střešní okna Aura a nadkrokevní izolaci Izopir. Navíc je neustále rozšiřována a inovována i nabídka střešních doplňků.

 satj

Kvalita produktů neustále stoupá

U každého výrobku je nejdůležitější už samotná kvalita vstupního materiálu. Z nekvalitních materiálů nelze vyrobit produkt té nejvyšší kvality ani s těmi nejlepšími výrobními technologiemi. Proto Satjam do výroby zavedl i nové materiály ze slitiny hliníku – Alumat a Alumat Stucco. Tyto materiály disponují maximální odolností, což dokazuje i nadstandardní záruka po dobu 40-ti let.  Odolnost krytin ale určuje i kvalita povrchové úpravy. Satjam nově na své krytiny využívá i povrchovou úpravu PURMAT®. Ta byla vyvinuta v laboratořích firmy Arcelor Mittal přímo na míru krytinám z jejich sortimentu. Krytiny opatřené touto povrchovou úpravou mají záruku 30 let.

 roof

Satjam se snaží také být svým zákazníkům stále blíže. K  pěti obchodním střediskům a pobočkám v Ostravě, Brně, Praze-  Úvalech, Hradci Králové a Ústí nad Labem, přibyla ještě jedna. Jedná se o nově otevřenou pobočku v Českých Budějovicích.

 

Více informací o společnosti Satjam a jejich produktech viz www.satjam.cz