Snižte náklady na topení až o 50%

Topení elektřinou se obecně považuje za poměrně nákladné. Pokud ovšem nemáte na výběr, jsou dvě možnosti. Buď sáhnete hlouběji do své peněženky a platíte. Nebo šetříte, ale stáváte se polárníkem ve vlastním bytě. S námi www.usby.cz se vám otevírá ještě třetí možnost, která je nejen velmi lákavá, ale hlavně úsporná!

O co se jedná? Změňte konvenční způsoby vytápění za „sálavé infratopení“a přesvědčte se sami, jak snížit náklady na vytápění až o 50%. Princip je obdobný jako u kachlových kamen, kdy teplo je prostoru předáváno z větší části ve formě sálání. Neohřívá se vzduch, ale všechna pevná tělesa v místnosti. Zdivo má tedy nepatrně vyšší teplotu než vzduch, dochází k jeho vysoušení a má lepší tepelně-izolační vlastnosti. Vzduch je ohříván od těchto stěn rovnoměrně v celém prostoru. Necirkuluje a nezvedá tedy prach. Má ve všech výškových úrovních stejnou teplotu. Zdivo je prohřáté a naakumulované  s rozdílem teplot mezi podlahou a stropem cca do l°C.

Topným tělesem jsou sálavé infrapanely Wellina od rakouského výrobce. Lze je umístit na zeď nebo strop. Díky možnosti upravit čelní plochy panelu do podoby obrazu či zrcadla, mohou tyto infrapanely doladit interiér a působit v něm, jako neotřelá dekorace. Dokonce můžete vaší ratolesti pořídit do dětského pokoje infrapanel, který  je možné používat jako školní tabuli. Samozřejmostí je výběr z široké nabídky designu jak panelu tak i barevných rámů.

A jaké jsou náklady na pořízení? Pořízení infrapanelů Wellina je levnější než u plynového vytápění, není nutné budovat komíny, instalovat radiátory nebo podlahové rozvody. Absence mechaniky namáhaných součástí má příznivý vliv na životnost a bezporuchový chod. Pořízením infrapanelů máte nárok na přímotopnou sazbu D45d, kterou mohou využívat i ostatní elektrospotřebiče. Pokud vás zajímají náklady na pořízení a provoz konkrétně pro vaši domácnost, kontaktujte pracovníky společnost Usby s.r.o. a nechte si nezávazně a zdarma zpracovat cenovou nabídku.

Společnost Usby s.r.o. má vedoucí pozici na českém trhu v oblasti infravytápění a služeb. Díky kvalitnímu produktu jsme vždy schopni nabídnout našim zákazníkům nejkvalitnější podporu a pomoc s problémem vytápění a úspor energie. Tato společnost nekončí s nabídkou služeb ani po uskutečnění prodeje. Stále informuje o novinkách v dané oblasti (budete se o nich pravidelně dočítat i na našich webových portálech o bydlení), pomáhá a radí, jak dále spořit a efektivněji využívat energii.

Cílem společnosti není jen obchod, ale mít trvale spokojené zákazníky.

KONTAKTY:
Mobil.: 608 36 67 36–7
E-mail: info@usby.cz
Tel.: +420 272 047 384, 389
Adresa: Na Svěcence 2494/2a,
193 00 Praha 9-Horni Počernice


www.usby.cz