Plíseň ve spárách – nepřítel každé koupelny. Víme, jak na něj!

Vypadají spáry ve vaší koupelně, jako byste žili ve sto let starém domě a přitom je koupelna jen pár let stará? Důvodem může být nadměrná vlhkost.

Začernalé spáry a usazující se plíseň zná každý z nás, a určitě to nevypovídá o tom, že bychom zanedbávali úklid. Zářivě bílé spáry můžeme vidět mnohdy jen v nově postavených, či zrekonstruovaných koupelnách. V silikonech se po čase objevují póry, usazuje se v nich voda a následně se zde tvoří plíseň. Důležitou prevencí je důkladné větrání a čištění spár prostředky proti plísním. Bohužel ani takovým způsobem se většinou začernalým spárám nevyhneme.

Takové spáry jsou neestetické a mohou být také zdravotně závadné. Plíseň zkrátka nikdy není kladným ukazatelem, a tak je nutné se s ní vypořádat. Pokud však rekonstrukce koupelny není vaší prioritou a nechcete investovat do výměny silikonů, potřebujete jiné řešení. My jsme si jedno takové našli. Pro řešení naší situace, jsme zvolili Ceresit RE-NEW – obnovovač silikonů.

Aplikace je velmi snadná a zvládne ji každý, protože se přípravek nanáší pouhým tahem, bez pomoci pistole. Ale co je nejdůležitější – není potřeba odstraňovat staré silikony. Tím nás Ceresit RE-NEW přesvědčil.

 

Chcete vidět, jak s Ceresitem pracuje?

 

Takže pro rekapitulaci: nemusím odstranit původní silikony a aplikaci zvládnu sama?

Ceresit je dokonale přilnavý a když se vám náhodou tah úplně nepovede, můžete jej hned opravit, protože dokud nezaschne, dá se smýt.

Silikony je potřeba většinou nechat 24-48 hodin. Po práci s Ceresitem můžete koupelnu používat již po šesti hodinách. Je elastický, voděodolný, bez zápachu, a hlavně má protiplísňový efekt. Během chvilky jsou spáry krásně bílé. Tak ušetříte čas i peníze.

Pokud se chcete poprat se začernalými spárami a užívat si své chvilky klidu v čistotě, vyzkoušejte Ceresit RE-NEW. Koupelna po něm vypadá jako nová, a hlavně je bez plísní!

Nyní můžete zakoupit Ceresit RE-NEW v tradiční bílé i v nové šedé verzi, a tak nabízí řešení i pro ty, kteří při výběrů silikonů zvolili tuto netradiční barvu.

Více na www.stop-vlhkosti.cz