Kde v Praze najdete nejkrásnější mezonetové a loftové byty

 

Požadavky na vzhled bydlení se neustále zvyšují. Lidé si rádi připlatí za byt, který bude zcela odpovídat modernímu trendu, než za zatuchlý byteček někde v paneláku. Pokud i vy patříte mezi velmi náročné, tento článek vás jistě potěší. Najdete v něm totiž tipy na místa, kde se v současné době dají koupit byty nadstandardního vzhledu.

 

Mezonety v krásném provedení v luxusních lokalitách

Mezonetové byty jsou ideální volbou pro ty, kdo snili o bydlení v domku, ovšem nechtějí se vzdát výhod bydlení v bytě. Slovo mezonet totiž vzniklo z francouzského maisonette a v překladu znamená malý domek. Moderní mezonetové byty jsou skvělou volbou například pro rodiny s dětmi, které nechtějí být v bytě naskládáni jako v králikárně. Mezonet nabízí dostatek prostoru a soukromí. V současné době jsou úžasné mezonetové byty k mání v atraktivní lokalitě Praha 5, konkrétně v super moderní Rezidenci Anděl. Dalším místem, kde je možné mezonetový byt koupit, je Praha 9 a projekt Dolní Počernice – V Čeňku. Pokud toužíte po luxusu, zaměřte se na lokalitu Praha 2- Vinohrady. V secesním domě, který se nachází v ulici U Kanálky, je možné koupit úžasný mezonetový byt 4+kk!

 

Lofty pro vyznavače super stylu

Loftové byty se těší obrovské oblibě z toho důvodu, že nabízejí vzdušnost a maximum prostoru. Úžasné lofty v Praze nabízí projekt Sacre Coeur 2, který se nachází opět ve velmi oblíbené Praze 5. Loftové byty jsou situovány v nové – moderně řešené budově s nadčasovou architekturou a mají světovou úroveň. Určeny jsou pro ty, kdo chtějí od bydlení více a chtějí si užívat otevřený prostor.

 

Chcete si najít ideální bydlení v Praze i vy? Neváhejte, protože ty nejlepší byty mizí opravdu rychle.

 

Ještě jeden tip na závěr – zajímavou přehlídku moderních bytů k prodeji nabízí developerský projekt 4Blok.