Venkovní žaluzie efektivně zatraktivní vzhled objektu

Chcete mít možnost regulovat průchod ostrých světelných paprsků do vašeho domu? Nebo jste se již rozhodli pořídit si žaluzie, jen nevíte jaký model? Využijte venkovní žaluzie. Nejen, že zabrání světelným paprskům, ale zároveň zkrášlí vzhled vašeho domu zvenčí.

 

 

 
Použití a výhody venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie se v dnešní době stávají nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení tak, aby vás nijak neomezovalo. Zachycují přímé sluneční záření a tím vás ochrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Jejich využití je především k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Dále jsou vhodným řešením pro zastínění pásových oken administrativních budov a komerčních objektů. Zvyšují také bezpečnost vašeho domku a chrání vaše soukromí.

www.alurol.com

Bezpečná konstrukce zajistí pohodlí
Základem žaluzií jsou hliníkové lamely ve tvaru C nebo ve tvaru Z. Jejich vedení zajišťují ocelová lanka nebo vodící lišty, které se upevní přímo do okenního rámu. Když je žaluzie vytažená nahoru, všechny lamely se uschovají do krycího plechu. Ten je možné také zakrýt omítkou, aby nerušil vzhled exteriéru. V dnešní době už žaluzie nemusíte ovládat pouze ručně. Pro větší plochy nebo pro náročnější zákazníky jsou k dostání elektrické motory, s jejichž pomocí je používání rolet opravdovou radostí.

Více informací o venkovních žaluziích a kompletní nabídku naleznete na www.alurol.com.