Spárovky pro kutily i profesionály – prosím, vyberte si!

Kvalitní spárovku dělá nejen precizní práce ale především dřevo, ze kterého je vyrobena. Aby splňovala vše, co od ní očekáváte, musí být dřevo, ze které je vyrobená, prvotřídní kvality. Pokud sháníte spárovky, neměla by vám uniknout jedinečná nabídka společnosti BRENUS.

 
  

Klasické české, ale i americké nebo exotické dřevo
Společnost BRENUS má totiž ve své nabídce precizně zpracované spárovky, které vyrábí z veškerých evropských dřevin. V nabídce jsou spárovky vyrobené z dubu, ořechu, třešně, javoru, jasanu a další běžných dřevin. V sortimentu společnosti najdete ale i spárovky z exotických a amerických dřevin. Tyto se vyznačují zajímavým a netradičním designem. Vybírat můžete spárovky ze dřevin jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau a další. Záleží pouze na vašich potřebách. 

www.brenus.czwww.brenus.cz

Spárovky ve dvou druzích kvality
Spárovky vyrábí BRENUS ve dvou druzích kvality. Jedná se o spárovky typu A, které jsou barevně sladěné, mají povoleny zarostlé suky, omezeně se na nich vyskytují výspravy větvovými suky a lodičkami. Druhým typem jsou správky s označením B. U nich je povolena mírná nesladěnost, zdravé zarostlé suky a výspravy větvovými suky a lodičkami.

Prvotřídní kvalita
Společnost BRENUS s.r.o. patří mezi přední dodavatele lepených dřevařských materiálů. Kromě spárovek nabízejí také bio desky a lepené nebo hoblované hranoly. Jejich nabídka je určena pro truhláře, specializované dřevařské firmy ale také pro domácí kutily. Dodat jakékoliv množství vybraného zboží pro ně není překážkou.

Kompletní nabídku společnosti BRENUS najdete na www.brenus.cz.