Nedělejte u spojovacího materiálu kompromisy

 

Potřebujete ke své práci kvalitní spojovací materiál? Hledáte velikost šroubů nebo vrutů, ale prodejci váš druh prostě nemají? V oblasti spojovacího materiálu se rozhodně nevyplácí dělat kompromisy. Většina výrobců a prodejců má sortiment spojovacího materiálu pouze okrajový a nabízí jen základní velikosti šroubů a vrutů. O sortimentu Akros s.r.o. to rozhodně neplatí.
 

Akros s.r.o. má vše, na co si vzpomenete

Společnost Akros s.r.o je předním českým výrobcem nerezového spojovacího materiálu. Jejich sortiment je velmi rozsáhlý a pestrý. Vybírat zde mohou spojovací materiál řemeslníci, výrobní firmy i domácí kutilové. Nerezové šrouby a vruty jsou vyrobeny s velkou pečlivostí a dosahují maximální pevnosti a účinnosti. Nerezovými šrouby a vruty ovšem nabídka Akros s.r.o. rozhodně nekončí. V jejich nabídce naleznete také velké množství trhacích nýtů, podložek, matic, kolíků, kotevní techniky, řetězů, pantů a nechybí ani vějířové podložky a ostatní spojovací materiál. Veškeré produkty jsou nabízeny v mnoha velikostech a tvarech. Takto rozsáhlá nabídka uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a už nikdy nebudete muset dělat kompromisy.

 

Důležitá je bezpečnost

V oblasti spojovacího materiálu by měly být kladeny vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost spoje. Toho si je Akros s.r.o. samozřejmě vědoma, proto má v sortimentu také velké množství bezpečnostních šroubů a vrutů. Bezpečnostní vruty a šrouby jsou vyráběny tak, aby je nebylo možné povolit běžnými prostředky. Mohou se využít všude tam, kde je zvýšené riziko krádeže nebo koroze. Výborně odolávají i mezikrystalické korozi a jsou osazeny hlavami s nestandardními drážkami. Díky tomu jsou vysoce odolné proti poškození i nechtěné manipulaci.

 

Kompletní nabídku spojovacího materiálu naleznete na www.akros.cz.