Špičková hydroizolace s neuvěřitelnou životností

Zda jste se někdy střetli prosakující vodou, jistě Vám nemusíme popisovat, o jak závažný problém se jedná. A je jedno, jestli to bylo doma, v zaměstnání nebo u známých. Doma to však bývá mnohem bolestivější. Kvalitní hydroizolace je tak na místě. A pokud jste tento problém nikdy nezažili, pro jistotu se však o možnostech špičkové hydroizolace informujte i Vy. A právě s hydroizolací Vám profesionálně poradí společnost Hizol.

 

Prosakující voda? Dejte jí s kvalitní hydroizolací sbohem
S prosakující vodou se můžeme střetnout na mnoha místech – důsledkem jsou vlhké zdi, pokud nemáte řádně odizolovanou střechu, terasu či balkón, ale též například prosakující zahradní jezírka. Jak proti tomu bojovat? Odpověď je snadná jak facka – díky kvalitní hydroizolaci od společnosti Hizol.

hydroizolace

Fólie ALKORPLAN – hydroizolační zázrak
Hydroizolace společnosti totiž stojí na kvalitách fólie ALKORPLAN z měkčeného PVC, která je vyráběna přesně pro hydroizolační účely. Fólii je úplně jedno, zda ji nainstalujete na plochou či šikmou střechu, terasu či pod bazén anebo jezírko. Navíc je společnost Hizol dokonce schopna řešit hydroizolaci kalových nádrží proti nejrůznějším látkám.

hydroizolace

Specifikace fólie ALKORPLAN
Kvality fólie ALKORPLAN jsou připraveny po dlouhá desetiletí snášet i maximální namáhání atmosférickými vlivy a teplotami od -30°C do +80°C. Jaké je třeba počasí k jejímu nainstalování? To je úplně lhostejné, lze ji instalovat za každého počasí. Pro více informací o možnostech špičkové hydroizolace doporučujeme navštívit oficiální stránky

www.hizol.cz.