Jaké vlastnosti jsou vyhledávány u zámkových dlažeb? Kvalita, originalita a pevný spoj!

 

Kvalita je u zámkových dlažeb vyhledávána odjakživa. Moderní nároky jsou ovšem zaměřeny i na její originalitu a také moderní způsob spojování jednotlivých dílců. Samotná kvalita dlažby už tedy nestačí. Zámková dlažba musí mít originální a vkusný design a také pevný spoj mezi kameny. Společnost CS-BETON s.r.o. si je těchto požadavků vědoma a vyvinula moderní druhy zámkové dlažby, které tyto požadavky splňují.

 

Moderní spojovací systém NEXUS

spojSpojovací systém NEXUS u zámkové dlažby CS-BETON představuje inovaci v oboru spojování zámkových dlažeb. Využívá systému vertikálních distančních článků u dlažeb s výškou 80mm. Vertikální distanční články dokáží zajistit maximální stabilitu dlažby a také ideální velikost dilatační spáry. Spára nemůže být malá ani velká. Dokonce se u tohoto systému nevylučuje ani využití spárovacích hmot. Spára totiž zůstává neměnná.

 

Jaké jsou požadavky na design?

Dlaždice s obyčejným vzhledem a stejnou velikostí v dnešní době příliš vyhledávány nejsou. Moderní betonová dlažba by měla být různorodá, skládaná z rozdílných kamenů. Kameny mohou být odlišné svou velikostí. Barevným variacím se také meze nekladou. Toho si je společnost CS-BETON s.r.o. také vědoma. Proto se snaží vyvíjet stále nové druhy betonových dlažeb, které by tyto požadavky dokázaly splnit.

 

CSB – CORTILA a CSB – VALENCIA. Dlažby, které splňují moderní nároky

Dlažba CSB – VALENCIA a dlažba CSB – CORTILA jsou novinkami v sortimentu dlažeb CS-BETON, které splňují moderní požadavky na zámkové betonové dlažby. Oba druhy jsou nabízeny v krásném barevném provedení a s výškou kamenů 60mm nebo 80mm. U výšky 80mm je dlažba vybavena spojovacím systémem NEXUS. Oba druhy dlažeb jsou nabízeny s hladkým nebo reliéfním ostařeným povrchem. A jsou dokonce opatřeny i ochranou proti nečistotám CSB-CLEAN PROTECT.

 

Kompletní informace a nabídku najdete na www.csbeton.cz