Projekt Michelské zahrady – jedno z nejlepších míst k bydlení v Praze

 

Pokud uvažujete o tom, že se přestěhujete do Prahy a váháte, kterou lokalitu vybrat, jistě vám tento článek přijde vhod. Představíme vám v něm jeden z nejvydařenějších projektů současné doby – Michelské zahrady. Splňuje všechny nároky na moderní bydlení a ještě o něco více.

 

Projekt nabízí komfort, luxus i spojení s přírodou

Michelské zahrady jsou projektem renomované společnosti EKOSPOL a.s. a jsou ukázkou dokonalého moderního bydlení. Nachází se v lukrativní lokalitě Praha 4 Michle v těsné blízkosti Tyršova vrchu. Rezidenti tedy budou ve spojení s přírodou, což v Praze nebývá zvykem. V rámci projektu byl vybudován svým vzhledem jedinečný bytový komplex, který je zasazen do mírného svahu, právě díky tomu mohly vzniknout stylové byty. Rezidenti se mohou těšit na promyšlené dispoziční řešení.

 

Od malých až po extra velké

V rámci projektu vznikly nové byty Praha 4 o dispozičním řešením 1+kk až 5+kk. Velikost bytů je od 34,7m2 až po super prostorné 119,9m2. Díky unikátní konstrukci celé budovy nechybí u bytů prostorné balkony nebo terasy. Některé byty mají dokonce terasové zahrádky. Ze všechny bytů je krásný výhled na Prahu. Bydlení zde zpříjemní i přízemní a venkovní garážová stání. Michelské zahrady díky svému provedení a umístění dokáží jistě uspokojit i ty nejnáročnější. Potěší, že se v blízkosti nachází vše, co je potřeba – jsou tu školy, zdravotnická zařízení, obchody, restaurace a nechybí ani bohaté možnosti ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Výhodná je i krátká vzdálenost k tramvajovým či autobusovým zastávkám. Do centra se dostanete za pouhou čtvrthodinku.

 

Zaujal vás tento projekt? Potom neváhejte, protože ty nejkrásnější byty poměrně rychle mizí. Sjednejte si prohlídku a sami se ujistěte o jedinečnosti tohoto projektu. Pokud hledáte i další možnosti bydlení v Praze, doporučujeme portál online-reality.cz, kde snadno najdete ty nejlepší nabídky.