Neobyčejná úklidová firma pro potěchu oka i duše

Co je na světě krásnějšího než dětský smích. Některé by možná napadlo podotknout, že dítě by se z toho klidně mohlo vynechat. Jiní by naopak zmínili – východ slunce, hvězdy na noční obloze, duhu, … nakonec třeba také pohled do prázdné lednice, pondělí a podobně. Ale přiznejte se. Každý, na koho se kdy dítě usmálo, měl jistě nutkání usmát se taky. Alespoň v duchu. Jde tedy o šíření pozitivní energie a ta je třeba jako sůl. Každý úsměv se počítá. No jo, někteří by mohli zase namítnout, že dětský smích je teda fajn, ale všechno to ostatní, ať si nechají. No… takže takové úsměvy rozhodně nejsou zanedbatelné. Zejména každý rodič jistě chápe. V naší firmě máme k dětskému smíchu také rozhodně pozitivní stanovisko, a dokážeme se čelem postavit i k těm méně pozitivním okolnostem plynoucím z přílišné dětské kreativity a hyperaktivity.

Abych naši firmu lépe specifikoval… jsme úklidová firma – A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění podlah Praha. Tak… a je to venku. Staráme se právě také o to, aby vám s vašimi ratolestmi úsměv padal z tváře co nejméně. S našimi technologiemi jde hned všechno snáz. Nad čím si lámete hlavu nebo hůl, my zvládneme v mžiku. S naší skvělou prací, naším pozitivním přístupem a našimi velmi přijatelnými cenami se na svá dítka už nebudete muset mračit za to, že se umělecky vyjádřily na váš koberec nebo dřevěnou podlahu.

K čištění podlah a koberců totiž používáme strojovou metodu. Používáme kotoučový stroj, který nikdo z vás doma jistě nepřechovává, takže ani nemůžete být schopni tak perfektního čištění jako my. Není to vašima rukama, že skvrna na koberci ne a ne odejít do věčných lovišť, je to prostě jen tím, že nevlastníte vysoce výkonný kotoučový stroj s přítlakem na kartáč 40 kg a rotační plochou 43 cm. Zázračný to stroj. A samozřejmě také zázračné to ruce našich šikovných pracovníků. Ani ti by ale nedokázali některé skvrny z koberce dostat pouze vlastníma rukama. Proto mají k dispozici tento kotoučový stroj a výběr jen těch nejkvalitnějších německých chemických přípravků. Navíc svoji práci dělají s láskou a s úsměvem, který se sice nemůže rovnat úsměvu vašeho dítěte, ale upřímný je stejně. Kdo by se taky neusmíval, když mu dílo jde tak dobře od ruky a ve svém oboru vyniká. Ve svém oboru totiž naše firma téměř nemá konkurenci.

Děti si ale rozhodně kvůli našim službám pořizovat nemusíte. Opravdu nejsou podmínkou, jak by se mohlo snad zdát. Poskytujeme také další úklidové služby, jako například mytí oken a výloh, čištění fasád, odstraňování graffiti a nanášení antigraffiti ochrany, … A poskytujeme je i různým firmám. Ne pouze domácnostem. Spoustu stálých zákazníků máme například mezi obchodními centry, zejména ohledně mytí výloh a odstraňování nežádoucích polepů z nich, čištění podlah, ale také ohledně generálního úklidu po výstavbě například. Dovedeme si totiž hladce poradit i s nadměrnými nečistotami.

podlaha-02

Jedno takové obchodní centrum, kde pravidelně své služby provádíme je OC Palladium v Praze. Naše poslední zakázka se týkala právě hračkářství, kde bylo třeba důkladně se postarat o podlahu. Tady zapůsobil náš kotoučový stroj a ukázal, co umí. Dříve si sem na tuto práci zvali spoustu jiných firem, ale žádná údajně nepředvedla takový úžasný výkon jako my. A i když jsme zvyklí, že na naši odvedenou práci zákazník občas doslova zírá s otevřenou pusou, vždy nás to potěší. Stejně jako tady. Vždy jsou s námi nadmíru spokojeni. Tentokrát obzvlášť. Podlaha byla opravdu extrémně znečištěná, ale po našem strojovém čištění a fluataci se jen leskla a byla připravená k obdivování.

Ano, docela často, převážně v takto frekventovaných prostorách, provádíme i voskování podlah neboli fluataci. Vosk podlahu zkrášlí na znatelně delší dobu než běžné čištění a dodá jí potřebnou ochranu.  Tato služba je sice o něco dražší, ale na druhou stranu vám na dlouhou dobu odpadají běžné starosti o vaši podlahu. Žádné nečistoty se totiž přes tuto ochranu do hloubky podlahy nedostanou, a tak ji bude stačit pouze setřít. Navíc i když se podlaha jen leskne, děti si na ní můžou v klidu pobíhat, protože neklouže. Vosk dodává podlaze protiskluz.

Hračkářství má tedy svou podlahu ošetřenou, ale co vy. Každá podlaha potřebuje ochranu. Ať už před náporem dětské kreativity, vaší nešikovnosti nebo prostě jen zubem času. Voskování je jediný způsob, jak takovou ochranu získat. A my jsme na voskování opravdoví experti. Ovšem jako i na všechny ostatní služby, které nabízíme. Své zaměstnance odborně školíme a také získávají praxi lety této práce, jako my všichni.

Takže vůbec neváhejte a naše služby si objednejte. Nebudete litovat, neumíme chybovat. O všechno se postaráme, čistotu si ohlídáme. Můžete nám věřit jistě, že špínu najdeme v každém místě. My šikovné ruce máme, s úsměvem vše uděláme. Víme totiž, v čem je vtip – s úsměvem jde všechn


TAG