Lazury KOOPMANS: prodlouží vaší radost ze dřeva

Snad každý z nás má nějaký ten dřevěný prvek na zahradě nebo dřevěný nábytek, který dokonale zútulní naše bydlení. Dřevo však postupem času ztrácí svou barvu, šedne, degraduje a ztrácí své původní užitné vlastnosti působením povětrnostních podmínek či vlivem aktivity škůdců. Správná a účinná péče dokáže dřevěným doplňkům prodloužit životnost, aby nám sloužily co nejdéle. Umíme si ale z nepřeberného množství výrobků vybrat? Vsaďte na kvalitu, spolehněte se na profesionální přípravky, které zaručí vašim oblíbeným kouskům tu nejlepší a nejšetrnější ochranu.

Chystáte se na pravidelnou údržbu vaší dřevěné pergoly, plotu, altánku či jiných dřevěných doplňků vaší zahrady, terasy nebo domu? Lámete si hlavu nad tím, jak správně a šetrně ošetřit neopracované nebo hoblované dřevo? S kvalitními přípravky holandské značky KOOMPANS bude vaše dřevo v těch nejlepších rukách! Nejenže dokážete dřevěným prvků a nábytku prodloužit životnost, ale navíc zvýrazníte přirozenou strukturu a krásu dřeva.
Vyberte si z široké palety produktů našeho partnera, společnosti METRUM s.r.o., které pečují jak o interiérové tak o exteriérové dřevěné prvky a doplňky. V následujícím videu vám poradí s výběrem ideálního produktu pro váš dům i zahradu!

01 1920x700 v2 Koopmans

Na každé dřevo jinak!

Na neopracované dřevo se doporučuje použít přírodní olejovou lazuru ECOLEUM, která ošetří povrch dřeva, vykreslí jeho krásnou strukturu a zanechá jej odolným po dlouhou dobu. Pokud potřebujete ošetřit hoblované hladké dřevo použijte přírodní olejovou lazuru na bázi lněného oleje – HOUTOLIE, která výborně penetruje do struktury a tím chrání dřevo jak v interiéru, tak v exteriéru. Hluboce penetrující lazura na bázi alkydových pryskyřic a lněného oleje IMPRA se zase hodí pro ošetřování dřeva v exteriéru, chrání dřevěné prvky před povětrnostními vlivy včetně působení vody. Už jste si vybrali?
Ve videu můžete zhlédnout výběr produktů pro ochranu a impregnaci dřeva. Kompletní nabídku pak najdete na eshopu našeho partnera www.metrum.cz.

Společnost Metrum
Společnost METRUM s.r.o. již více než 30 let nabízí špičková řešení v oblasti stavební chemie a průmyslových lepidel. Získala výhradní zastoupení řady mezinárodních značek pro český trh a vyvinula vysoce kvalitní produkty vlastní značky ČESKÝ STAVITEL a BULDOK. Vše pro kutily i profesionály!

Autor: METRUM s.r.o.