Stavoinvest Group, firma založená na kvalitě a zkušenostech

Stavoinvest Group se zaměřuje na individuální výstavbu rodinných domů v energeticky úsporných a nízkoenergetických parametrech. Stavoinvest Group můžete důvěřovat, jelikož je tato firma založená na vynikajících schopnostech a kvalitě zkušených stavbyvedoucích. Své pak vykonávají také spolupracující a zruční topenáři, instalatéři, elektrikáři, klempíři, obkladači a kameníci.

 

 

V první řadě kvalita, ne kvantita
Firma preferuje v první řadě kvalitu a spokojeného zákazníka. Kvantita tak pro ně není vůbec důležitá. Jelikož na stavebním trhu působí již od roku 1998, ví, co se sluší a patří. Zákazníkům tak připravují i vzorový dům v lokalitě Plzeň – Bílá Hora.

Respektují jedinečnost
Firma Stavoinvest Group spolupracuje se zkušenými architekty a projektanty, kteří se specializují hlavně na projektování rodinných domů. Zastupují společnosti GServis a WRanders. Respektují Vaši jedinečnost, a proto jsou pro Vás připraveni provést úpravy projektů dle Vašich představ a to zdarma. Pokud však žádné představy nemáte, nevadí. Můžete totiž vybírat z nabídky více než 1 400 typových projektů. Stavební materiál pro rodinné domy je pak představen na jejich oficiálních stránkách v rubrice Stavební systémy.

Mnoho rad pro zařízení rodinných domů
Na oficiálních stránkách stavební firmy Stavoinvest Group naleznete také rady pro vybavení Vašeho rodinného domečku topením a vhodným větráním.

Proto neváhejte a navštivte jejich oficiální stránky www.stavoinvestgroup.cz.