Jak si užít kouzlo krbu v interiéru ale nemít starosti se dřevem?

 

Krby jsou v současné moderní architektuře velmi žádaným vybavením rodinných domů a celkově novostaveb v moderním stylu. Jsou známkou elegantního a vkusného interiéru a v místnosti, kde jsou umístěny, tvoří dominantní vybavení. Navíc jsou schopné navodit příjemnou, útulnou a relaxační atmosféru a to vše díky kouzlu planoucího ohně. Jenže pak jsou tu ještě starosti se dřevem. Musíte ho připravit skladovat, neustále přitápět, čistit krby, vysypávat popel a všude je popel. Nebylo by lepší se starostí se dřevem zbavit?

 

Přemýšleli jste už nad plynovými krby?

Chcete si také do své domácnosti pořídit krb, jen nechcete mít starosti se dřevem? I to je samozřejmě v dnešní době možné. Existují totiž i jiné druhy krbů, než je ty na tuhá paliva. Mezi nejznámější a také nejvyužívanější se řadí například plynové krby. I ty jsou schopné zajistit velmi komfortní vytápění interiéru, dodají místnosti půvab a dokáží naladit příjemnou atmosféru pohledem na oheň. V porovnání s krby na tuhá paliva jsou naprosto bez starostí.

 

Výhody plynových krbů

Vytápění pomocí plynu je dražší, než vytápění dřevem, ale to je jediná negativní vlastnost plynových krbů. V porovnání se dřevem má naopak spoustu dalších výhod. Především v minimu starostí a také s ohledem na čistotu interiéru. Už žádné víření prachu, kouře a popela. Zatopení je velmi jednoduché – stačí stisknout jediné tlačítko. Intenzitu vytápění stačí nastavit jednou a bude po celou dobu stejná. Krby na plyn jsou totiž vybaveny termostatem a dálkovým ovladačem.

 

Neztrácí ani v eleganci a originalitě

Plynové krby nic neztrácí ani v oblasti designu a elegance, právě naopak. Provedení moderních plynových krbů nabízí mnohem širší sortiment, než krby na tuhá paliva. Některé tvary a variace jsou opravdu unikátní. Stačí se podívat do sortimentu specializovaných prodejců. Jedním z největších specialistů na prodej krbů a kamen na našem trhu je společnost Krby Kamna TURYNA. Ve své nabídce má plynové krby různých světových výrobců, jako jsou značky Bellfires, Bodart & Gonay , DRU a Tulp.

 

Podívejte se sami do nabídky na www.krby-turyna.cz