Doplňte svou zahradu o místo k relaxaci

Zahrady rodinných domků nejsou jen místem, kde je spousta práce se sekáním trávy a s odstraňováním plevele. Zahrada je především místo určené k relaxaci v letních dnech. Kde takovou relaxaci prožijete nejlépe? V kvalitních dřevěných altánech.

 

 
  

 

Skutečný odpočinek jedině v altánu
V dnešní době se na nově vytvořených zahradách často zapomíná na místo, kde by byl za parných letních dnů stín a klid. V takovýchto zahradách jsou altány často nejrychlejší řešení, jak vytvořit stinné místo. Zahradní altány poskytnou potřebný stín a soukromí. Co může být lepší, než příjemné posezení u snídaně, oběda, nebo večeře s výhledem do zahrady. V altánku si můžete číst svojí oblíbenou knížku a nebo jen tak odpočívat uprostřed přírody. A Pokud se řadíte mezi romantiky, bude pro vás posezení v altánu pohlazením na duši.

altánaltán

Základem je kvalitní výroba
Altánky, aby plnily svou funkci musí být vyrobeny opravdu kvalitně. Společnost DELTA svratka s.r.o. se na výrobu dřevěných altánů specializuje již dlouhou dobu a kvalitně odvedená práce z kvalitních materiálů je samozřejmostí. K výrobě altánů využívají výhradně precizně opracované smrkové dřevo. Pokud vám nebude vyhovovat základní nabídka zahradních altánů, společnost vyrobí altán přesně podle vašich představ. Objednané altány firma doveze po celé ČR zdarma.

Více informací a kompletní nabídku zahradních altánů naleznete na www.deltasvratka.cz.