Úklidová technika Kärcher nachází v domácnostech stále širší využití

 

Společnost Kärcher patří v oblasti vývoje a výroby čistící techniky mezi nejlepší firmy na světě. Svým zákazníkům již několik desítek nabízí velké množství vysoce kvalitních čistících strojů díky mnohaletým zkušenostem a poctivé práci na vývoji je technika Kärcher na stále vyšší technologické úrovni. Jenže ani s tím se společnost nechce spokojit. Vývoj jde neustále kupředu a tak i Kärcher hledá a vyvíjí nové výrobky, které by pomohly v oblasti čistění.

 

Čištění je bez chemie

Zatímco někteří výrobci čistících prostředků se soustředí na vývoj čistících prostředků a nehledí na jejich ekologický dopad, Kärcher je jiný. Vývoj techniky Kärcher probíhá tak, aby bylo možné provádět čištění výhradně za pomoci přírodních prostředků, bez pomoci chemie. Jedná se ovšem o složitý proces zejména ve fázi vývoje, která musí být naprosto dokonalá. Přesně na to je čistící technika Kärcher zaměřena. Díky týmu zkušených profesionálů může vyrábět čistící techniku, která dovede čistit bez chemie. Bohužel stále existuje mnoho výrobců čistících prostředků, kteří míchají dohromady chemické sloučeniny a na dopad svého jednání nehledí. Hlavně, když je zisk.

 

O které produkty Kärcher je největší zájem?

Nabídka produktů Kärcher je velmi pestrá a skýtá stovky výrobků pro domácí i komerční využití. Největší zájem je již dlouhodobě o vysokotlaké čističe Kärcher. Zde je technologie vývoje opravdu znát. Stroje dokáží vyvinout rekordní tlak, který zbavuje mnoho povrchů a materiálů znečištění, aniž by byl poškozen samotný povrch materiálu. Velmi využívanou technikou Kärcher jsou také parní čističe. Oblast čištění párou je také jednou ze specializací společnosti Kärcher a nabízí mnoho výrobků. Najdete zde například parní vysavače, parní čističe podlah, parní čistič oken nebo parní žehlící stanice. I zde je oblast využití téměř neomezená. Dále v sortimentu můžeme najít také kvalitní vysavače, zametací stroje, leštiče parket, čerpadla, zavlažovací systémy a mnohé další výrobky.

 

Kompletní nabídku techniky Kärcher najdete na www.karcher.cz.