První ročník akce Den dřevostaveb 2014 přinese mnoho zajímavého!

Asociace dodavatelů montovaných domů připravuje velmi zajímavou akci, která by měla zajímat všechny, kdo se zajímají o dřevostavby, a nebo se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují. „Den dřevostaveb 2014“ bude propagovat kvalitní dřevostavby a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.  Co nabídne více?

 

Zapište si do kalendáře

Den dřevostaveb 2014“ se bude konat v sobotu 27. 9. 2014 od 10,00 do 17,00 hodin. V tento den budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky. Smysl akce je prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. Během akce bude mít každý možnost nejenom prohlédnout si dřevostavby na vlastní oči, ale i si je osahat, prozkoumat všechny jejich detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců jednotlivých firem všechny potřebné informace.

 

Plno zajímavých informací

Dozví se například veškeré informace o cenách, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časovém harmonogramu zakázky, záruce, vybavení domů domácí technikou apod.

Je předpokládáno, že se do akce zapojí se svými vzorovými domy všichni resp. většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 27.9.2014 navštívit se bude pohybovat kolem padesáti. 

 

Dozvíte se na internetu

Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům k dispozici, bude zveřejněn nejpozději od poloviny září na webových stránkách www.admd.cz. Informace o stavbách budou naleznete také na veletržním stánku ADMD na veletrhu ForArch, který se bude konat od 16.9. do 20.9.2014 v Praze na výstavišti PVA v Letňanech.

 

Více domů na jednom místě

Jedním z míst, kde si budou moci zájemci o dřevostavby prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně. Toto místo by vám tedy rozhodně nemělo uniknout.

 

Výhodná akce pro prvních deset

Hlavním mediálním partnerem „Dne dřevostaveb 2014“ je renomovaný odborný časopis Dřevo&Stavby, který pro prvních deset návštěvníků každého vzorového domu připravuje poukázky na roční předplatné časopisu Dřevo&Stavby zdarma. 

„Věřím, že akce přinese všem zájemcům resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevostavbách,“ dodal Ing. Vratislav Blaha, CSc., předseda Asociace dodavatelů montovaných domů.