Umělecké kovářství s dlouholetou tradicí

 

Hledáte kováře té nejlepší možné kvality? Také nenecháváte věci náhodě a požadujete maximum za nejnižší možnou cenu? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak nám dovolte představit umělecké kovářství Mittner. Ještě před tím, než si vyčíslíme celou řadu výhod a zkušeností tamních špičkových kovářů, pohleďme na historii společnosti jako takové.

 

Kovářství, které má styl

Už jen samotný příjezd do zázemí podniku v zákazníkovi vyvolává pocit pohádkové atmosféry. Stylový objekt se zachováním pradávného stylu za použití moderních technologií dokazuje, že kovářství Mittner vám nabídne mnohem více, než jen kované produkty pro váš pozemek a dům.

Společnost poskytuje všem potencionálním zájemcům o historii kovářství prohlídku tradičních dobových výrobků. Majitel firmy je zdatným kovářem již od roku 1980, za tuto dobu získal ohromné množství zkušeností. Stovky tun železa se pod touto střechou proměnilo ve skvostné kované výrobky dle individuálních přání jednotlivých zákazníků. Objednejte si i vy.

 

Kovářství Mittner si zakládá na kvalitě

Umělecké kovářství Mittner si zakládá na maximální spokojenosti zákazníků, proto z jejich řad vycházejí pouze poctivé řemeslnické práce. Jako zákazník se můžete nechat inspirovat jejich moderní nabídkou, nebo se domluvit na specifických požadavcích. Společnost je schopna vytvořit naprosto jakoukoliv zakázku.

Navíc získáte jistotu dlouhé životnosti. Řádně zhotovené kované výrobky vám budou sloužit několik desítek let. Nemusíte se obávat nepříjemné koroze ani povětrnostních vlivů. Za vším stojí dokonalá povrchová úprava každého kovaného výrobku zvlášť. Zavolejte firmě Mittner nebo zajeďte osobně a získejte nezávaznou konzultaci zcela zdarma, přijeďte se poradit a získejte profesionální názor k vaší situaci.