Okna už neumývám, nechal jsem si aplikovat nanoimpregnační nátěr

 

Mytí oken je pro mě vážně horor. Mám kavárnu, kterou je potřeba neustále udržovat reprezentativní a vzhledově hezkou. Navenek totiž musí takové místo vždy působit čistě a slušně.

 

Každý týden jsem umýval okna, protože jak je tomu ve městech známo, prach je všude velmi rychle. Hlavně  na oknech. Dříve jsem je umýval sám, ale poté jsem si na tuto práci najal firmu, která na to má potřebné prostředky a pomůcky. Jenže zde začal být můj problém. Nechtěly se mi platit tak vysoké částky za to, že mi někdo umyje okna, takže jsem si je zase začal umývat sám a došel jsem k závěru, že už to takhle dál nejde.

 

Přemýšlel jsem nad tím, zda existuje něco podobného tomu, co mi vždy aplikují na čelní okno u auta v myčce, protože potom se kapičky vody odkutálí a není potřeba stírat  sklo stěrači. Pokud je  špinavé, tak se tímto i hezky umyje. Kupodivu opravdu existuje a jsem za to nesmírně rád. Jmenuje se to GLP impregnace a nabízí ji firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která působí přímo v Praze.

 

 

Tuto firmu jsem našel náhodou při vyhledávání služby čištění koberců, kterou jsem od ní využil. Poté jsem se s jejími pracovníky bavil, zda neví o nějakém ošetření oken, aby se mi tolik nešpinily, když nabízí i službu mytí oken. A ano, věděli! Pověděli mi o nanoimpregnaci GLP. Hned jsem si tuto službu objednal. Klasicky ke mě přijeli dva pracovníci, kteří se ihned pustili do mytí oken a následně aplikovali tento nátěr. Musím opravdu podotknout, že pracovníci této firmy jsou spolehliví, rychlí a precizní ve své práci a hlavně nic nenechávají na pozdější dobu. Tato firma je technologicky velmi vyspělá a používá nejnovější prostředky.

 

Ze spolupráce s A SERVISEM mám velmi dobrý pocit. Tuto firmu doporučuji všem, kteří shání spolehlivé pracovníky a kvalitně odvedenou práci. Popravdě jsem neměl moc dobré zkušenosti s úklidovými firmami. Když jsem kdysi pracoval v kanceláři, tak se pracovníci jiných firem nikdy tak přívětivě nechovali, takže jsem byl dříve k objednávání těchto služeb skeptický. Nicméně A SERVIS a jeho zaměstnanci mě přesvědčili o opaku. Takže jestli i vy chcete spolehlivost, tak se obraťte na tuto firmu, rozhodně neprohloupíte.