Elektrický nebo plynový gril? Oba mají řadu výhod…

Také patříte mezi milovníky grilovaných pochoutek? Sezóna grilování se pomalu ale jistě blíží, představujeme vám proto super výkonné grily, které rozhodně stojí za pozornost.
Plynové i elektrické grily přináší řadu výhod. Mezi nejvýraznější z nich patří snadná obsluha, údržba i nízké náklady na jejich provoz. Při výběru grilu se rozhodně vyplatí vsadit na osvědčenou kvalitu – tu najdete například u špičkových grilů značky Weber.

Elektrické grily využijete v létě i v zimě
Elektrický gril má jednu nespornou výhodu – využít ho můžete v létě ale i zimě. Grilovat můžete zkrátka všude tam, kde budete mít zdroj elektrické energie a nemusíte se bát, elektrické grily jsou na spotřebu nenáročné. Skvěle se vám poslouží například elektrický gril Weber Q 140, který je k dostání v několika barevných provedeních. Kromě zajímavého designu má tento elektrický gril například plynule nastavitelný regulátor, který optimalizuje nastavení teploty, samočistící spirálu, grilovací rošt z nerezové oceli, který je navíc extra poniklován pro prodloužení životnosti a ulehčení čištění a mnoho dalších vychytávek. Grilování a elektrické grily je kombinace, která funguje!

www.grilovani.czwww.grilovani.cz

Plynové grily pro náročné
I plynové grily můžete používat v létě i v zimě. Plynové grily Weber jsou zárukou vysoké kvality a komfortního grilování. V nabídce internetového obchodu grilovani.cz najdete hned několik modelů plynových grilů. Potěšit vás může například plynový gril Weber Q 320, který je ideálním grilem pro rodinné oslavy, party a další setkání. Díky dvouhořákovému systému je vhodný pro přímé i nepřímé grilování. Ty nejnáročnější jistě zaujme plynový gril Weber Genesis E-330, který je téměř profesionálním strojem! Nabídka je ale mnohem širší.

www.grilovani.cz

Užijte si grilování. Plynové i elektrické grily najdete na www.grilovani.cz.