Předsíň a její zařizování

Předsíň původně sloužila k uvítání hostů. Dnes ale plní také účel jiný a tím je uskladnění. Ptáte se čeho? Všeho možného, jelikož to není až tak frekventovaná místnost jako například obývací pokoj, můžeme ji využívat jako menší skladiště. Je ale důležité mít na paměti, že se jedná stále o součást domácnosti. Měla by být uklizená a působit reprezentativním dojmem. Jak ji zařídit a co je dobré si pořídit? Na to se podíváme s vámi.

1. Skříně

Skříně do předsíně neodmyslitelně patří. Díky svým větším rozměrům pojmou větší obsah věcí. Promyšlené vnitřní uspořádání vám nabídne mnoho úložného místa, které jistě využijete. U každé šatní skříně je jiný. Je tedy důležité se zaměřit i na jeho výběr. Zamyslete se, co potřebujete uložit a dle toho přizpůsobte svou volbu. Budete potřebovat více polic nebo dáte přednost šatním tyčím? Do horních polic uložíte sezónní oblečení nebo sportovní vybavení, které zrovna nepoužíváte. Koupí košíků zorganizujete drobnosti, které by byly jinak v hlubokých policích utopené. Na šatní tyč přijdou svršky, které chcete skrýt před slídivým okem.

2. Komody

Šuplíkové komody jsou skvělými organizačními pomocníky. Nenabízí tolik místa jako šatní skříně, ale i tak jsou velice praktické. Čepice, šátky, rukavice, klobouky, brýle a další věci zde uložíte. Každý šuplík může sloužit k uskladnění něčeho jiného. Jestliže ale budete potřebovat i police, skvělou volbou jsou kombinované komody, které mají obojí, jak ostatně napovídá jejich název.

3. Botník

Botník je nedílnou součástí předsíňového nábytku. Všichni, kdo mají zálibu v botách jej jistě využijí. Jsou vyklápěcí nebo klasické s dvířky. Někdy se i setkáte s podobou v kombinaci s taburetem. Můžete jej tedy využít i jako místo k sezení.

4. Doplňky

Věšáky mohou být závěsné i stojací. Promyslete zda budete mít dostatek místa na klasický věšák nebo zvolíte jeho nástěnnou verzi, která je vhodná do menších prostorů.

Zrcadlo patří do každé předsíně. Záleží jen na vás jaké vyberete- Menší nebo větší? Můžete si designově vyhrát na tvaru, tím dodáte interiéru ojedinělý styl.


TAG