Zahradní i klasické krby v akci!

Už je tu opět jaro a ti největší otužilci již mají za sebou premiérovou jarní grilovačku. Samozřejmě se nemohou dočkat těch následujících. A co Vy, jak se chystáte na letní opékací sezonu? Pokud začínáte na poslední chvíli shánět kvalitní zahradní krb s udírnou, může se Vám zaručeně hodit akční nabídka od společnosti Topeni-koupelny.

 

 
  
  

Grilovačky se vším všudy jsou tu
www.topeni-koupelny.czOpět přicházejí ty parádní zahradní párty se vždy totožným, neohratelným scénářem. Posezení – připraveno. Slunečník – připraven. Maso – kvalitně naloženo. Drobné občerstvení – zajištěno. Pivečko – otevřeno. Poslední věcí je roztopit oheň, než dorazí všichni pozvaní. Ačkoliv je scénář takřka vždy stejný, každá zahradní párty má své kouzlo. Chcete letos překvapit návštěvy novým, pořádným zahradním krbem (nebo zahradním krbem s udírnou), který kouzlo Vaší párty ještě umocní. Krbem, v němž opečete ty největší pochoutky celého léta? Nyní můžete využít ceny dokonce o 20% nižší.

Zahradní i klasické krby o 20% levněji
Jaro je nejlepším časem pro nákup všech druhů krbů, o čemž se můžete sami přesvědčit – cenovky jsou znatelně níž než v jiných ročních obdobích. A dokonce i zahradních krbů, pro které právě sezona začíná! Proto pokud chcete ušetřit zajímavé peníze, raději nenechávejte výběr krbu na poslední chvíli. Kompletní nabídku a více informací o zahradních krbech i krbových vložkách naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.