Pozvánka na akci

„Den energeticky úsporného bydlení v roce 2017“

Národní stavební centrum ve spolupráci s Asociací dodavatelů montovaných domů, Asociací pro využití tepelných čerpadel (AVTČ) a firmou Veletrhy Brno a.s. bude v sobotu dne 29.4.2017 od 10:00 do 17:00 hodin konat v areálu Centra vzorových domů v Brně na Bauerově ul. 10 zajímavou akci pod označením „Den energeticky úsporného bydlení 2017“.

Cílem této akce, které se bude aktivně účastnit řada firem z řad vystavovatelů Národního stavebního centra, bude odpovědět návštěvníkům na všechny jejich otázky, které souvisí s oblastí energeticky úsporného vytápění, resp. bydlení v rodinných domech.

 

Jedná se zejména o technická zařízení spojena s vybavením rodinného domu :

o tepelnými čerpadly,

o solárními či fotovoltaickými panely,

o řízeným větráním s rekuperací, popř. klimatizační technologií,

o bateriovými systémy, a tak podobně

Návštěvníkům akce budou k dispozici zkušení odborníci jednotlivých firem, kteří nejenom teoreticky vysvětlí funkce a parametry jednotlivých zařízení, ale také na vzorcích konkrétních exponátů ukážou, jak které zařízení funguje a jaké přináší přínosy při úspoře energií a tím nákladů na bydlení. Některé exponáty je možno vidět a seznámit se s nimi přímo v provozu, např. tepelná čerpadla DIMPLEX a NEOTA, jelikož jsou nainstalovány a jsou v provozu přímo ve vzorových domech.

Důležitou součástí tohoto programu bude odborné poradenství v oblasti výstavby nové nízkoenergetické dřevostavby včetně modulových domů.

Je pro Vás také připraven celý soubor odborných prezentací a přednášek, které se budou konat v sobotu 29.4.2017 od 13,00 do 17,00 hodin v přednáškovém sále budovy Nového Tuzexu v Národním stavebním centru, Bauerova 10, Brno. Zde mohou všichni návštěvníci získat cenné informace o nízkoenergetických

rodinných domech, jednotlivých výrobcích vhodných pro úspory energií a také o firmách, které tyto výrobky dodávají. Názvy firem a jména přednášejících včetně názvů jejich prezentací i ostatní zajímavé informace naleznete na stránkách www.stavebnicentrum.cz

V rámci tohoto programu je pro návštěvníky připravena slosovací soutěž o zajímavé ceny, občerstvení … a další. Vstup a parkování u budovy Nového Tuzexu – Stavebního a interiérového centra (Bauerova ul. 10) je zcela zdarma.

Akce „Den energeticky úsporného bydlení 2017“ je součástí doprovodného programu Mezinárodního stavebního veletrhu IBF a DSB, který se bude pořádat od 26.4. do 29.4.2017 na přilehlém výstavišti BVV Brno.

To znamená, že návštěvníci se můžou v Národním stavebním centru nejenom dozvědět o moderních technologiích pro úsporné bydlení a nízkoenergetických dřevostavbách, ale současně mohou navštívit i speciální brněnský stavební veletrh.

Na Vaši návštěvu se bude těšit tým Národního stavebního centra s.r.o.

Kontaktní osoba: Vratislav Blaha, tel: 602 702 743, blaha@stavebnicentrum.cz

V Brně, 14.4.2017