Sklopné markýzy jako vysoce praktické řešení pro vaši výlohu

Se zastíněním velkých ploch jako jsou výlohy obchodů bývají často problémy. Těm se ale můžete jednoduše vyhnout, stačí zvolit praktické řešení v podobě sklopných markýz, které nabízejí mnoho variant řešení.

 

 

 

Promyšlená konstrukce markýz a snadné ovládání
Sklopné markýzy představují ideální řešení pro zastínění výloh hned z několika důvodů. Prvním z nich je jejich lehká konstrukce a s ní související snadná instalace. Markýza se připevní nad požadovanou plochu a může tak sloužit téměř okamžitě. Dalším důvodem je typová variabilita. Sklopné markýzy jsou totiž k dostání hned v šesti typech s různou délkou ramen a sklonů od 90 až do 180 stupňů. Sklopné markýzy se také velmi lehce ovládají – můžete zvolit buď klasické ovládání klikou, nebo si objednat markýzu s motorem, který může mít i vestavěný rádiový přijímač v kombinaci s dálkovým ovladačem. Tento typ konstrukce je nejodolnější proti větru, a proto je vhodný jak pro privátní, tak komerční prostory lodžie, balkony nebo výlohy.

Barevné variace markýz podle vašich představ
Výloha by měla upoutat, a právě proto je možné mít sklopné markýzy v několika provedeních. Barevná může být i jejich konstrukce – záleží pouze na vašich požadavcích. Pokud budete chtít, lze sklopnou markýzu doplnit i volánem v několika variantách – rovný, nebo různé typy vlnovek.

www.rolrols.czwww.rolrols.cz

Markýzy a jejich prvotřídní materiál
Životnost sklopné markýzy ovlivňuje především materiál látky, ze které je vyrobena. Ideálním řešením pro sklopné markýzy je extrémně odolná textilie ze 100% akrylového vlákna, vyznačuje se totiž dlouhodobou životností a stálobarevností. Navíc tyto textilie obsahují UV stabilizátor, jsou impregnované proti vodě i plísním a mají celkovou antistatickou úpravu. V teplých, slunečných dnech nám zajistí příjemné posezení ve stínu a za deštivého počasí nás zanechají relaxovat v suchu.

Sklopné markýzy špičkové kvality přináší na český trh společnost ROLROLS s.r.o. Více informací o sklopných markýzách i dalších produktech společnosti najdete na

www.rolrols.cz.