Zateplení fasády prostě nestačí

K dosáhnutí velkých úspor při vytápění nestačí pouze zateplit fasádu budovy. Teplý vzduch má ještě spoustu možností, kudy uniknout. Především nekvalitně zateplenými půdními prostory a střechou. Na zateplení půdních prostor by se měl klást velký důraz. V dnešní době jsou již některé metody opravdu vysoce účinné a pomohou výrazně ušetřit výdaje na vytápění. Především pak metoda foukané minerální vlny.

 

Foukané Izolace s.r.o. zateplí každou střechu a půdu
Na metodu zateplení pomocí foukané minerální vlny se v naší republice nejvíce specializuje firma Foukané Izolace s.r.o. Zateplení půdních prostor od této společnosti vykazuje vysokou účinnost. Zateplení je provedeno, kvalitně, rychle a při jeho aplikaci nevznikají žádné tepelné mosty. Minerální vlna je materiál nehořlavý, nenasákavý, nestékavý a odolává plísním i škůdcům. I samotná aplikace vás nebude nijak omezovat. Minerální vlna je dopravována na místo určení hydraulicky, pomocí hadice, která je připojena na nákladní auto s ostatní technologií. Realizaci provádí skupina speciálně vyškolených, odborně zdatných pracovníků. Při zateplení nevzniká žádný odpad a díky hadici je materiál dopravován přesně na místo určení. Aplikace je možná až do výšky 40 metrů a na 100 metrovou vzdálenost od objektu.

 

400

 

Stovky realizovaných projektů
Společnost Foukané Izolace s.r.o. není v oboru zateplení střešních prostor žádným nováčkem a na svém kontě má již stovky spokojených zákazníků. Touto činností se firma zabývá již více, než 16 let. Za tu dobu získala firma mnoho zkušeností, které nyní uplatňuje. Firma je schopna provést zateplení stropních a střešních konstrukcí u rodinných domů, průmyslových objektů zemědělských provozů, bytových domů i objektů občanské vybavenosti.

 

Kompletní informace o společnosti naleznete na www.foukaneizolace.cz