Nejnovější hit pro zdravé spaní

Je zvláštní, že s bolavými zuby chodíme k zubaři, pro nové auto do autosalonu a léky nakupujeme v lékárně, ale postel či matraci si klidně koupíme v obchodním domě, kde mají vedle potravin a oblečení i koutek s anonymním nábytkem. Jako bychom ještě nepřišli na to, že pokud chceme spát kvalitně, bude rozhodně lepší pořídit si perfektní postel s matrací na míru. A přitom spánkem trávíme třetinu života.

Kam jít a jak vybírat?
Určitě přímo k výrobcům, pro něž jsou postele a matrace celoživotní náplní. Vědí o nich vše. Díky tomu, že rozumějí vašim přáním a potřebám, dostanete možnost sestavit si originální postel doslova na míru v šesti krocích, které plynule navazují na sebe. V případě, že neoplýváte fantazií, rádi vám poradí a pomohou tak, abyste dosáhli stoprocentního výsledku.

matrace

Step by step
Máte 2 metry a z běžné postele vám koukají nohy? Už nemusí! Objednáte si třeba 2 metry dvacet na délku a na šířku tolik, aby se k vám pohodlně vešla partnerka. Stylové čelo spoluvytváří vzhled budoucí postele. Matrace je veledůležitá pro vaše spaní. Proto zvažujte, zda se rozhodnout pro pružinovou, pěnovou či ultramoderní vícevrstvou kapsičkovou. Ta poslední je jedinečná v tom, že nepřenáší pohyb druhého. To znamená, že vaše spolunocležnice se může převalovat, jak chce a vás nebude vůbec rušit. Kdo někdy spal na spojené matraci ve dvou, ví o čem je řeč. Rámový základ pro matraci a nožičky vám pomůže vybrat odborník. Na vás bude vybrat z tisíců možností čalounění tak, aby vaše budoucí spací sídlo zapadlo přesně do vašeho bytu.

matrace

Na míru a za rozumnou cenu
Tento bezkonkurenční systém, kdy každý je designérem vlastní postele, je navíc za velmi přátelskou cenu. Ta je srovnatelná s jinými postelemi, které ale postrádají celou řadu výše uvedených výhod. A pro zajímavost: existuje 11 milionů variant těchto postelí, takže úplně každý obyvatel České republiky může spát v jiné! Díky řecké firmě Media Strom, která k nám tuto novinku přináší, si můžeme dopřát zdravé pohodlí, o němž se nám dříve ani nesnilo.

Navštivte showroom Media Strom v Korunní 67, v Praze 3 a nechte se hýčkat v království spánku. www.mediastrom.cz , tel. 222 560 153.