TOP developerské projekty na Praze 5

 

Praha 5 má hodně co nabídnout. Její obyvatelé mohou těžit z blízkosti centra, z bohatého kulturního života a potěší i místa s bujnou zelení. Stabilně se tato část Prahy řadí mezi nejoblíbenější místa k bydlení. Tento trend samozřejmě nemohl uniknout developerským společnostem, které zde vybudovaly hned několik zajímavých rezidenčních projektů. Přehled těch nejzajímavějších vám nabízíme v tomto článku.

 

Na Radosti

Projekt Na Radosti se nachází na hranici městské části Praha 5 a 6 a na první pohled zaujme netradičním vzhledem, kterým perfektně zapadá do okolí. Bytový dům nabízí nové byty v Praze o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Byty v prvním patře mají předzahrádky, ostatní prostorné lodžie a balkony.

 

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl se nachází nedaleko obchodního centra Nový Smíchov. Jedná se o unikátní projekt s luxusními byty Smíchov. Celkem vzniklo 43 bytů o dispozicích 2+kk až po super prostorné 5+kk. Komfort bydlení zvyšují podzemní garáže a také recepce s 24 hodinovým provozem.

 

Slunečné terasy

Řadí se mezi největší developerské projekty vůbec. Tvoří ho celkem 4 šestipodlažní viladomy, které nabízí 135 bytových jednotek. Možné je zde koupit i byty o rozloze až 172,7 metrů čtverečních. Bydlení zde uspokojí i ty nejnáročnější. Projekt se nachází ve čtvrti Stodůlky a Řeporyje.

 

Sacre Coeur 2

Patří do skupiny výjimečných projektů. Na první pohled zaujme provedení celé stavby, na pohled druhý úžasné provedení bytů samotných. Sacre Coeur 2 tvoří 72 prostorných bytů o dispozičním členění 1+kk až 6+kk. Jedná se především o moderní byty Praha 5 pro náročnou klientelu. V rámci projektu bylo postaveno i 5 penthousů.

 

RADA – pokud se zajímáte o bydlení na Praze 5, nerozmýšlejte se příliš dlouho. Zájem je značný. Pokud teprve plánujete hypotéku, v tomto článku najdete několik rad, na co byste si měli dát pozor.