Zelené střechy uprostřed centra velkoměst

 

Nástupem moderních technologií a rozrůstáním společnosti každým dnem přicházíme o přírodní scenérie. Ztrácíme lidskou podstatu doslova před očima. Namísto zelených parků za okny vzkvétají nové obchodní centra. Namísto dětských hřišť parkoviště pro stále větší počet automobilů. Řekněte tomuto nelichotivému trendu STOP a dejte přednost komplexní nabídce společnosti Hizol, která poskytuje všem potencionálním zájemcům klíč od rajské zahrady. Nezáleží na tom, jestli jste v centru města, zelená střecha je současným trendem číslo jedna. Jedná se o reprezentativní plochu, která má hned několik výhod. Mezi ty hlavní patří vzhled a možnost se ukrýt v divočině před každodenním stresem. Nechte si zhotovit i vy na své střeše vstup do zemského ráje bez ohledu na frekventovanou silnici protékající kolem domu.

 

Co to zelená střecha je

 

Zelená střecha je prostor, nejčastěji střecha domu, která je částečně nebo z plna pokryta vegetací a půdou. Takto vytvořené řešení navyšuje komfortní užívání objektu a navíc působí blahodárně na psychiku všech uživatelů. Betonové město je rázem zahaleno do neprůhledného hávu a vy z útrob své malé džungle sledujete dění kolem sebe.

 

Zelená střecha může obsahovat několik vrstev od kořenové až po odvodňovací nebo zavlažovací. Z aktuálního hlediska je zelená střecha hojně vyhledávanou součástí všech domů zakládající si na prestiži. Společnost Hizol vám po zkontaktování navrhne nezávazné nacenění realizace.

 

 

Proč si zelenou střechu pořídit

 

Zelená střecha rapidně snižuje kamenné, betonové a dlážděné plochy. Výrazně tak přispává k navýšení estetičnosti celkového vzhledu daného objektu. Kromě jiného zelená střecha efektivně absorbuje nečistoty a prachové částice. Vzduch v okolí se tak stává zdravější a nasycenější kyslíkem.

 

V případě, že se na realizaci podílí specializovaná společnost, máte doslova záruku na celý život. Zelená střecha má rovněž izolační účinek, takže příznivě napomáhá k celkovým úsporám za energie. Mimo jiné jsou i nehořlavé a hlavně poskytují relaxační prostory pro odpočinek.