Řešení pro rodinné domy i byty – Mazel s.r.o.

Chytáte se stavět dům? Nebo se hodláte pustit do rekonstrukce? Jestliže ano, najděte si prvotřídní pomocníky. Máme pro vás tip – zkuste kontaktovat společnost Mazel s.r.o.

Kompletní sortiment
V nabídce u společnosti Mazel naleznete v první řadě kompletní sortiment stínící techniky. Připraven je široký výběr v kategoriích žaluzie, markýzy i rolety. Žaluzie můžete mít ve vnější nebo vnitřní variantě a v horizontálním nebo vertikálním provedení. Záleží pouze na vašem vkusu a potřebách. Co se týče kategorie rolety, zde můžete vybírat předokenní rolety, zatemňovací rolety i textilní rolety. Zvažte jejich nákup – díky předokenním roletám totiž můžete až o třetinu snížit náklady na vytápění! Léto je sice ještě daleko, ale právě teď je čas přemýšlet tom, čím si ho zpříjemnit. Pokud jste milovníky chladivého stínu, měli byste přemýšlet o pořízení si markýzy. Právě markýzy vám chladivý stín zajistí velmi snadno a rychle. U Mazel s.r.o. najdete řešení šité na míru. Stačí se jen rozhodnout, kam markýzu umístíte.

Garážová vrata pro náročné
Nabídkou stínící techniky Mazel s.r.o. nekončí. Pro své zákazníky připravili i širokou nabídku v kategorii garážových vrat. Mazel s.r.o. se specializuje především na dodávku a montáž špičkových garážových vrat výrobce LOMAX. V nabídce jsou vrata sekční i rolovací.

vsevjednom

Vše v jednom
Nyní pozor. Mazel s.r.o. nabízí i sladění barvy garážových vrat s barvou oken. Takže už žádné barevné cirkusy! Bydlete luxusně – slaďte si to!

Jednejte včas
Nevyplatí se váhat. Od nového roku dojde ke zvýšení sazby DPH. Takže kdy je lepší čas na nákup? Ano, právě teď.

Kompletní nabídku naleznete na www.mazelsro.cz