Koberce a domácí mazlíčci. Kotoučové čištění koberců Praha 7

Jsem velkou milovnicí koček. Dokud jsem bydlela u rodičů, tak jsem vždy měla jen obyčejné mourky. Když jsem se ale přestěhovala do svého nového bytu, tak jsem se rozhodla, že si pořídím nějakou dražší kočku. Třeba britskou. Tohle mé přání se mi brzy splnilo a já si domů přivezla koťátko britské modré kočky.

Jedinou nevýhodou, která mě ani nenapadla, bylo to, že koťátko dělalo loužičky. Na to jsem od mourků z domu nebyla zvyklá. Tyhle kočky totiž chodily ven, kdy se jim zachtělo, takže tohle nikdo neřešil. Jenže já teď bydlela v bytě s novými koberci a vůbec se mi to nelíbilo.

 

Nezbývalo mi nic jiného, než čekat až se kočka naučí zvyklostem koček v bytě. Když ten čas nastal, tak jsem se rozhodla, že si nechám všechny koberce vyčistit. Od své kamarádky jsem dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.kotoučové čištění koberců Praha 7. Tato firma u ní doma čistí koberce velmi často, protože má dvě malé děti a kamarádka si její metodu čištění za pomocí kotoučového stroje nemůže vynachválit.

Prý takhle krásně koberec nikdo jiný než A SERVIS nevyčistí a neprovoní. Do firmy jsem bez váhání zavolala a domluvila si termín čištění. Ve smluveném termínu přijeli dva pracovníci A SERVISU a během dvou hodin měli všechny koberce vyčištěné. Dokonce byly na omak i suché, což mě překvapilo.

 

Kamarádka měla pravdu. Koberce byly nádherně vyčištěné, provoněné, nadýchané a podle pracovníků i vydezinfikované. Naprosto profesionálně odvedená práce. A chcete vědět, kdo takto krásně vyčištěné koberce nejvíc oceňuje? Paradoxně moje kočka. I měsíc po vyčištění se jich nemůže nabažit a neví, ve které místnosti ležet dřív.

Tímto bych chtěla firmě A SERVIS moc poděkovat a vám ji doporučit. Čištění koberců strojovou metodou s kotoučovým strojem je opravdu nejlepší a bezkonkurenční.

 

Jak úspěšně odstranit ze severní strany fasády plísně. Sanace, likvidace, dezinfekce Praha

Hodně sama čtu recenze na internetu, a proto bych zde ráda napsala pár poznatků o zkušenostech, které máme s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., likvidace, dezinfekce, sanace plísně Praha, konkrétně s odstraněním, čištěním a  protiplísňovými nátěry Praha. Využili jsme její nabízenou službu odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG.

 

 

Na našem domě se ze severní strany začala na zdi tvořit plíseň a potřebovali jsme ji co nejrychleji dát do pořádku, protože můj manžel měl slavit padesát let. Na doporučení od mého známého jsem se zkontaktovala s firmou A SERVIS, která je profesionálem na efektivní odstraňování, bakterií, hub a kvasinek.

 

Byla jsem nejdříve skeptická, vždyť takových firem, které garantují kvalitu, jsem již zažila a nakonec to vypadalo tak, jak kdyby práci dělala skupina amatérů, která viděla plíseň poprvé v životě. Ale jsem velice ráda, že jsem se na ně nakonec obrátila. Svou práci odvedli skvěle a práce ve výšce jim nedělala žádný problém. Pracovníci použili k těžko přístupným místům výsuvné žebříky a vysokozdvižné plošiny.

 

Prostě měli spoustu i jiných vychytávek, o kterých zákazník nemá ani představu. Všechnu plíseň dokonale očistili a dezinfikovali, místa pak hezky zatřeli barvou a druhý den až bylo vše na zdi suché, ošetřili ochranným nátěrem LSG proti plísni. Kromě služby odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno tato firma provádí i strojové čištění koberců a podlah, což jsme nakonec využili taky, abychom se ušetřili maximum práce.

Firma A SERVIS LIPKA nám velmi ochotně vyšla vstříc v daném termínu a jejich práce proběhla rychle a pečlivě, a proto bychom ji chtěli všem doporučit.