Kam uklidit auto před sněhem a mrazem

 

Chladné počasí se už začíná naplno projevovat a teploty v noci padají pod bod mrazu. Ranní mrazy už jsou naprosto běžné a jinovatka na zemi je po celém území naší republiky. Nebude to trvat dlouho a objeví se i první sněhové přeháňky. Pro řidiče to není dobrá zpráva, protože zima je na řízení nejnebezpečnějším obdobím. Řidičům ale přibývají starosti nejen se samotným provozem na silnicích, ale také ještě před odjezdem. Každodenní zametání sněhu z kapoty společně s odstraňováním námrazy je velice nepříjemné. Kam auto uklidit, když nemáte garáž?

 

Nechte si na zahradě postavit garážové stání

Na řešení této situace ještě není pozdě a stále máte dostatek času k tomu, abyste provedli určitá opatření, která pomohou váš automobil ochránit. Výstavba nové garáže je složitým stavebním krokem, na který už před zimou není čas. Zejména pokud se jedná o zděnou garáž.pro ochranu automobilu před sněhem a před zimními mrazy ale existují i jiné stavební konstrukce, například dřevěné, které ještě do zimy mohou stát. Například dřevěná garážová stání jsou ideální variantou.

 

 

Najděte si specialistu a nechte si vyrobit stání podle vlastních představ

Garážové stání může mít velké množství podob a velikostí. Doporučujeme kontaktovat specialistu na dřevěné stavby, se kterým proberete veškeré náležitosti spojené se stavbou a vyberete správný druh garážového stání pro vaše potřeby. Mezi největší tuzemské specialisty na dřevěné stavby na našem trhu patří společnost Delta Svratka s.r.o. Tato společnost má ve svém výrobním programu velké množství dřevěných domků a konstrukcí z kvalitního masivního dřeva. V nabídce společnosti najdete dřevěné pergoly, altány, zahradní domky, chaty, rekreační chalupy a právě garážová stání. Garážová stání jsou nabízena v několika variantách provedení a v několika velikostech. Základními kategoriemi jsou garážová stání se sedlovou střechou, garážová stání s pultovou střechou a garážová stání se skladem.

 

 

Detailní nabídku naleznete na www.domky-delta.cz