Schopná klempířská firma Tišnov

Přestavba našeho malého domku na velký rodinný dům nebyla žádná procházka růžovým sadem. Byly to pěkné nervy. Vždy, když už jsme mysleli, že máme vyhráno, objevil se další zádrhel, další věc, na kterou se třeba zapomnělo a bylo třeba ji řešit.

Spolupráce s různými firmami nás hodně zmáhala, protože jsem doma na mateřské, byla jsem přítomna skoro u všech prací a dohlížela jsem na správnost jejich provedení. Nevěřili byste, kolikrát jsem musela zachraňovat nejrůznější situace, kdy se nám dělníci chtěli pustit do naprosto jiných prací, než jsme měli původně domluveno. Laxnost a špatná organizace některých firem mě vážně zarážela.

Když začínaly poslední fáze prací, ztratila jsem už všechny iluze, od nikoho jsem neočekávala žádný zázrak a neustále jsem byla ve střehu, abych zamezila případným pohromám. Proto mě velice překvapil zodpovědný přístup firmy, kterou jsme si objednali na realizaci klempířských prvků.

43526265 - red tiles roof background with blue sky

Potřebovali jsme dodělat okapy, svody a oplechování komínu. Pro tuto práci jsme si vybrali firmu strecha-ok.cz, klempířství Tišnov. Nejprve mě vyvedlo z míry, že pánové, které k nám firma vyslala, věděli naprosto přesně, co mají dělat a co jsme si objednali. Zní to neuvěřitelně, ale většina ostatních firem měla v tomto neskutečný zmatek. Komunikace mezi firmou a jejich pracovníky bývá často skoro nulová, nikdo se o nic nestará a všem je všechno jedno.

Ale u klempířů z firmy strecha-ok.cz to najednou všechno bez chybičky fungovalo. Firma navíc perfektně komunikovala i s námi a vše, na čem jsme se domluvili, bylo z jejich strany dodrženo. Byla to najednou taková úleva moct se svěřit do péče někomu, kdo je důkladně na svou práci připravený a není absolutně nutné na něj dohlížet, protože je to konečně někdo, kdo umí pracovat samostatně a přesně podle zadání.

47751738 - builder performs installation gable roof tiles of metal

Věděli jsme sice, že firma nemívá ze strany zákazníků reklamace, ale původně jsem to připisovala spíše tomu, že nikomu už se nechce dále handrkovat. Až nyní jsem pochopila, že to prostě není zapotřebí.

Montáž okapového systému byla provedena precizně a odborně. Všechno na sebe krásně navazovalo, nesetkala jsem se u nich s žádnou nedbalou instalací, dávali si na všem záležet. Oplechování komína zvládli také bez sebemenších problémů.

Všechny práce byly provedeny v nejkratších možných termínech, což ale nijak nesnižovalo kvalitu. Kdybychom věděli, jak spolehlivá a schopná tato firma je, určitě bychom jí svěřili stavbu celé střechy. Jistě bychom si tak ušetřili spoustu nepříjemností a nervů.