3 hodiny = 30% úspor a zadarmo! Jak je to možné?

Pokud by existoval způsob, jak ušetřit až 30% za topení, tak by ho jistě každý majitel domu rád využil. Skvělá zpráva je, že je to skutečně možné. Řešení je již na světě a opravdu funguje…

 

Hotovo už za tři hodiny

Představte si, že sedíte pohodlně v obýváku a díváte se na oblíbený film. Když skončí, máte hotovo. Bez námahy, nepořádku a dokonce v super kvalitě. Nehádáte se s řemeslníky, hodiny neuklízíte celý dům a máte jistotu, že cokoli budete chtít je předem splněno. Je to možné? Samozřejmě, že ano. V případě, že si vyberete zkušené odborníky.

 

MAGMARELAX ECO® je nejlepší vlákno na světě

Řešením velké úspory je MAGMARELAX ECO® . Jedná se o foukanou minerální izolaci na bázi skla. Tento systém je ekologický, protože pojiva neobsahují látky z ropných produktů. nejlepší ale je, že vlákno systému MAGMARELAX ECO® je na prvním místě v izolačních schopnostech. Nová technologie výroby zajistila vlákno bez hydrofobních štěpů a tedy jeho izolační vlastnosti jsou téměř o 15% lepší než všechny dosud používané vláknité izolace. Navíc je hypoalergenní a tak je ideální i do rodin s dětmi.

 

Jak se používá?

Není-li dutina ve stropě k dispozici, je možné na půdě položit novou pevnou a rovnou podlahu z OSB desek – Stropní systém MAGMARELAX®. Stropní systém MAGMARELAX® využijeme, chceme-li dále využívat půdní prostor, například k letnímu bydlení. Vytvoří se totiž lehká nová podlaha. Dutina, kterou strop vytvoří, se následně zafouká izolací MAGMARELAX® ECO. Dům tak nezatěžujete pokládáním těžkých izolačních desek a betonovou podlahou.

 

Je to zdarma!!!

Chce to jen změnit úhel pohledu. Teplo stoupá vzhůru a ve velké míře utíká z domu bez užitku pryč. A tady je ten „vtip“, izolace stropu je z tohoto důvodu nejlevnější na okamžitou úsporu tepla. Když zateplíte strop můžeme dosáhnout až 30% úspor a to reálně, a díky tomu máte celé peníze za čtyři roky zase pěkně doma. Nic se neztratí, vše se vrátí. Je to tedy ZDARMA!

Zajistěte si izolaci stropu ihned. Využijte podzimní akce a získejte 23% slevu na jedničkovou izolaci MAGMARELAX® ECO. Více informací na www.magmarelax.cz/akce nebo bezplatné lince 0800 100 533.