Přírodní a zdravotně nezávadné

Nároky všech zákazníků na zdravotní nezávadnost používaných materiálů jsou stále vyšší, a proto se společnost KANADSKÉ SRUBY TÁBOR s.r.o. začala používat vysoce kvalitní a přírodní izolace z technického konopí TERMO-KONOPÍ®. Pokud tedy hledáte správnou izolaci, rozhodně nad technickým konopím popřemýšlejte. Tato přírodní izolace totiž nevyvolává alergické reakce a nedráždí pokožku ani sliznice. Dále vyrovnává vzdušnou vlhkost v interiéru, jelikož rostlinné vlákno dobře váže vzdušnou vlhkost bez ztráty své izolační funkce.

Obnovitelné a ideální po všech stánkách
Použití této konopné izolace v praxi se velmi osvědčilo a v současné době je přibližně osm z deseti realizovaných staveb společností KANADSKÉ SRUBY TÁBOR zatepleno tímto ekologickým materiálem TERMO-KONOPÍM®. TERMO-KONOPÍ® vytváří příjemné klima ve vnitřních prostorách, poskytne dokonalou ochranu proti horku v létě a chladu v zimě a odbourává CO2 v atmosféře. Konopí je přírodní a hlavně obnovitelná surovina, tudíž je jí vždy dostatek. Vlákna neobsahují bílkoviny a tak odpadá i jejich ošetřování proti molům a hmyzu.

konopíkonopí

Není hořlavé!
Konopný materiál se před zpracováním máčí v přírodní sodě, tudíž se zbavuje svých hořlavých vlastnosti a stává se z něj nehořlavá izolace. Samozřejmostí je evropská certifikace ETA.

Komu zateplení svěřit?
Pokud jste se tedy rozhodli zateplit si svou dřevostavbu pomocí TERMO-KONOPÍ®, pomohou Vám například pracovníci ze společnosti KANADSKÉ SRUBY TÁBOR.

Pro více informací navštivte www.kanadskesruby.cz