50% úspora na vytápění již letos! Řešením je Chytrá pěna

Už je tu opět období podzimu, na které pomalu, ale jistě naváže zima. Vedete si pečlivé záznamy, kolik během zimního období protopíte? Pokud nemáte kvalitně zatepleno, připravte se zas a znova na účty, z kterých vám budou vypadávat oči z důlků! Pokud si přejete zaplatit pouze polovinu, pak Chytrá pěna na zateplení domu je jasnou volbou. Přináší vám ji společnost Eko-izolace HS Group s.r.o.
  

Ušetřete na vytápění až dechberoucích 50%!
„Cože? Tolik?! Musíme začít šetřit,” zní v mnohých rodinách po přečtení závratných cifer na účtech za energie, zaznělo to vloni i u vás? Zdali jste váš mezitím nezateplovali, zajisté to zazní znovu. A platit 30 000 a víc jen za topení je opravdu hodně. Možná vás napadne, zda není na zateplení pozdě? Efektivní řešení však existuje i nyní.

chytrá pěna

Není pozdě na zateplení?
Nikdy není pozdě, a to ani na zateplení. Zateplení za pomocí Chytré pěny je možné provést kdykoli během roku, neboť jde o vnitřní zateplení. A zatepleno budete mít, teď se podržte, během jednoho dne! S Chytrou pěnou je možné zateplit stěny, stropy i podlahy, střechy a podkroví, ploché střechy i fasády i další místa. Bohatě postačí tenká vrstva pěny, která se však pyšní velice kvalitními izolačními vlastnostmi. Chytrá pěna nesedá, neřídne ani neplesniví.

Spočítejte si snadno cenu zateplení.
A je úplně jedno, zda vytápíte elektřinou, plynem, dřevem, uhlím či jinak, nemáte-li vhodně zateplené obydlí, zbytečně plýtváte. Přejete-li si to změnit, Chytrá pěna je pro vás ideálním řešením, na oficiálních stránkách společnosti si navíc můžete snadno díky kalkulačce spočítat, kolik bude zateplení vašeho domu stát.

Více informací o Chytré pěně naleznete na www.chytrapena.cz