PRAKTICKÝ HLINÍK OD ALZABRADLI.CZ V AKCI

Výběr zábradlí již v dnešní době nemusí být takovým problémem, jako tomu bývalo v minulosti, kdy bylo zábradlí velice nákladnou věcí. Tedy pokud zvolíte zábradlí od Alzabradli.cz, kteří se specializují na lehká a spolehlivá hliníková zábradlí, která si dokáže nainstalovat každý sám. Dnes Vám přinášíme něco navíc, a to konkrétní realizaci větších rozměrů všech možných zábradlí v Karlových Varech. Pro více informací zabrouzdejte na www.Alzabradli.cz.

V minulém článku jsme si zrekapitulovali důvody, proč se více než vyplatí zvolit zábradlí z hliníku. Dnes se podíváme, jak zábradlí vypadají v praxi.

 Perfektně pasující

Na obrázcích se můžete pokochat, jak perfektně pasují zábradlí za francouzská okna. Co říkáte, jako kdyby tam byla odjakživa, viďte? Ale nebyla.

frokno

Bezpečí především

I takto elegantně může vypadat realizace zábradlí kolem schodů, která má primárně sloužit k našemu bezpečí. Podívá-li se však člověk na toto zábradlí, je dost možné, že začne o primární úloze blyštivého zábradlí silně pochybovat. A není se čemu divit, jelikož je okrasou schodiště.

chody

 I na balkón

Ani balkóny domu nezůstaly ochuzeny o svou chloubu. Nutno podotknout, že je skvěle doplňuje.

balk

Všude hliník

A takto vypadá pohled na právě dokončovaný dům, na němž bylo použito takřka všech variant hliníkových zábradlí. Nejenže majitel nebyl nucen platit zbytečně moc peněz, ale i vzhled budovy stoupl o desítky procent nahůru. Už víte, proč zvolit hliníková zábradlí? A rozhodně to nemusí být projekt takovýchto rozměrů. Určitě nezapomeňte omrknout stránku, kde se dozvíte víc.

balkony

Těšíme se na Vás.

www.Alzabradli.cz