Ideální volba ochrany objektu? Hlídací kamerové systémy!

V současné architektuře se přikládá opravdu velký důraz dokonalosti v oblasti vybavení interiérů rodinných domů, bytů, chalup i ostatních objektů. Mnohdy do vybavení investujeme nemalé finanční prostředky, které je nutné splácet ještě několik let. Proto se jistě vyplatí mít svůj majetek neustále pod kontrolou a pod ochranou. Moderním způsobem ochrany objektů v 21. Století jsou zabezpečovací systémy. A jestli chcete mít neustálou kontrolu, tak jsou tu kamerové systémy.

 

Kamerové systémy nabízí největší přehled

V oblasti elektronického zabezpečení objektů můžeme v současnosti na trhu vybírat hned několik variant a systémů zabezpečení. Každá varianta má odlišné přednosti a odlišná specifika. Mezi nejrozšířenější patří alarmy, protipožární systémy, fotopasti a také kamerové systémy. S nimi máte tu výhodu, že obraz z kamer můžete mít kdykoli a kdekoli k dispozici.

 

I kamerových systémů je několik druhů

Pokud budete svůj objekt chtít zabezpečit kamerovým systémem, i v této oblasti je zapotřebí vybírat hned z několika variant provedení. První variantou jsou analogové systémy ve standardu PAL. Další variantou provedení jsou kamerové systémy HD-SDI a také HD-CVI. Oba systémy jsou schopné přenášet obraz ve standardu rozlišení HD a FullHD s koaxiálním kabelem. U HD-CVI systému je možný přenos na mnohem větší vzdálenost a možnost ovládání otočných kamer. A jako poslední, nejnovější způsob, jsou připraveny IP Systémy. Ty nabízí rozlišení HD a FullHD i přenos množství různých informací s obrazem jako alarmová hlášení, analýzu v obraze a další užitečné činnosti.

 

Vždy konzultujte s profesionály

Každý objekt má svá specifika a originální konstrukční řešení. Každý majitel objektu má také na zabezpečení odlišné požadavky. Nelze proto jednoznačně říci, který druh kamerových systémů je pro konkrétní objekty nejlepší. Při výběru systému je zapotřebí nejprve vybrat spolehlivou a zkušenou bezpečnostní firmu, která připraví individuální návrh ochrany pro váš objekt a na základě vašich požadavků.