Plastové bazény značky POOLONE přinášejí maximální kvalitu, luxus i skvělou cenu

Nedokážete si představit léto bez relaxace u bazénu? Že ho ještě nemáte, ale uvažujete o tom, že si ho pořídíte? Potom už na nic nečekejte a začněte jednat co nejdříve, abyste se mohli ve svém novém bazénu vykoupat ještě letos. Skvělou volbou jsou moderní bazény POOLONE.

 

 
  

Výhodné sety uspokojí každého
Plastové bazény POOLONE přináší na český trh společnost SZEDO PLAST s.r.o., která připravila velmi zajímavou nabídku bazénových setů. Pokud tedy hledáte kvalitní a moderní bazén, měli byste si rozhodně jejich nabídku důkladně prohlédnout.

bazén

Ovál i zaoblené rohy jako super řešení
V nabídce najdete například Bazénový set oválný, který obsahuje bazén o praktických rozměrech 2,75 x 5,75 x 1,5 m a kompletní příslušenství jako je prvotřídní písková filtrace, písek do filtrace, skimmer, 2x trysky, bazénová hadice 25 m a propojovací potrubí. Společnost SZEDO PLAST s.r.o. nabízí i další dva bazénové sety, které obsahují bazény s praktickými zaoblenými rohy. I tyto sety obsahují bohaté příslušenství. Všechny bazény POOLONE se vyznačují super kvalitou a opravdu dlouhou životností. Koupání v nich je prostě úžasné! Navíc pozor – jako bonus od společnosti SZEDO PLAST s.r.o.získáte zapojení bazénu a dopravu zcela zdarma.

Nabízejí mnohem více
Kromě výhodných bazénových setů najdete u společnosti SZEDO PLAST s.r.o. nabídku septiků, jímek nebo i čističek odpadních vod.

Užijte si koupání v novém moderním bazénu. Kompletní nabídku najdete na www.poolone.cz