Moderní skleněné schodiště na dosah ruky

Pokud se chystáte k ozvláštnění interiéru svého domu či bytu, jeví se jako nejlepší řešení skleněné schody a společnost EQUIPE DESIGN. I když skleněné schody vypadají jednoduše, jsou bezpečné, pevné a takřka nerozbitné. Pokud schodiště správně zvolíte, nehrozí, že by jeho vzhled ovlivnil ostatní zařízení Vašeho interiéru. Skleněné schody jej naopak dokonale doplní a dodají světlo i tmavším místnostem


 

Dražší, ale elegantní
Tento typ schodiště je velmi často považován za nejluxusnější variantu, na kterou lze narazit. Jedná se sice o poměrně drahou záležitost, ale i tak to bezesporu stojí za to. I skleněná schodiště lze vyrobit v mnoha systémech a jednoznačně nejelegantnější variantou je samonosné skleněné schodiště a to v jakýchkoli barevných variantách, ať už se jedná o čistě bílé, nebo standardní sklo do zelena.

www.equipe.cz

Proč společnost EQUIPE DESIGN?
Společnost EQUIPE DESIGN spol. s.r.o. má mnohaleté zkušenosti, jelikož vznikla již v roce 1998. Schodiště si lze objednat na zakázku anebo Vám je k dispozici široký sortiment interiérových schodišť a milý specialista. Za dobu své existence již tato společnost namontovala přes 500 schodišť do všech různých rodinných domů a dodala průmyslová schodiště a zábradlí pro firmy BESTA ZÁPY, OBI Roztyly, TRAVEL SERVICE, Avalon Business Center v Plzni a Casina v Dolním Dvořišti a Hatích.

Pro více informací neváhejte a navštivte stánku www.equipe.cz