A co v roce 2013 změníte Vy?

Ještě stále tu máme rok 2012, za chvíli tomu již tak nebude – rok se s rokem sejde a budeme tu mít rok s pořadovým číslem 2013? Co v tomto roce plánujete Vy? Už jste přemýšleli, co by mělo být hlavní náplní tohoto roku? Co si konečně splnit sen o velké změně ve Vašem bydlení? Takový bazén či zahradní jezírko – základem je kvalitní hydroizolace, kterou Vám poskytne společnost Hizol. 
  

Přichází čas se rozhoupat…
„Ještě je spousta času,“ slýcháme z úst lidí na každém kroku, jenže spousta času do kdy? Tuto větu často říkají ti, jimž uteče život doslova před očima, aniž by z něj stihli mít pořádnou radost. Některé věci je totiž třeba důkladně naplánovat – například výstavba bazénu anebo jezírka, jež bude dominantou celé Vaší zahrady, je vhodné naplánovat hodně dopředu. Jaro a léto 2013 tu opět bude cobydup, na to vemte jed! Jak toužíte, aby Váš domov vypadal přesně za rok?

hydroizolace

K čemu mi může hydroizolace být?
Hydroizolace je naprostým základem všude tam, kde je nežádoucí, aby prosakovala voda. Používá se samozřejmě u již zmíněných bazénů a zahradních jezírek, dále hydroizolace střech (plochých i šikmých) je jednou z nejčastějších realizací, dále hydroizolace pro zelené střechy, terasy i balkóny. Nezapomeňme ani na zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě, močovině i ropným a podobným látkám.

Více informací o špičkové hydroizolaci naleznete na www.hizol.cz