Barevné skvrny byly pro betonovou dlažbu noční můrou

 

Představte s situaci, kdy si koupíte na svou zahradu krásnou betonovou zámkovou dlažbu, kterou jste si již dlouho přáli. Dlažbu položíte a užíváte si její krásy i praktických vlastností. Co ovšem dělat, když se vám na dlažbu rozlije černá káva, co když se vytvoří olejová skvrna nebo když se vylije šťáva z čerstvého ovoce. V takovém případě se mohou dělat jen dvě věci.můžete se spokojit s tím, že na vaší krásné dlažbě skvrna zůstane nebo můžete postiženou část dlažby vyměnit.

 

Společnost CS-BETON přichází s novinkou
Při rozlití tekutiny na betonovou dlažbu dochází k jejímu nasáknutí do struktury dlažby. Při výrazných barvách tekutiny tam skvrna zůstává téměř navždy a její odstranění je více než složité. Společnost CS-BETON chce takovým nehodám předejít a proto přichází na trh s úpravou CSB-CLEAN PROTECT. Tato úprava betonových dlažeb zaručí, že vás již nikdy nebude trápit rozlitá káva na dlažbě, protože ji vyčistíte jednoduše. Za pár minut již nikdo nepozná, že na místě byla rozlita káva.

 

Jak funguje ochrana CSB-CLEAN PROTECT?
První kroky pro zvýšení odolnosti začínají již při výrobě základní betonové směsi. Dále se pak směsi různých ochranných látek na dlažbu aplikují v průběhu celé výroby. Nejedná se tedy o žádnou dodatečnou vrstvu, která by zanedlouho byla pryč, ale o důmyslnou výrobu dlažby ve všech krocích. Výsledek je ten, že při vylití kávy nebo jiného nápoje se tekutina nedostane do struktury dlažby a na její odstranění vám stačí pouhý hadřík. Dlažba vydrží v kondici i po mnoha letech častého využívání.

 

Kompletní informace naleznete na www.csbeton.cz