Plastové jímky jako úsporné a efektivní řešení

Jímka již v dnešní době patří k nezbytné výbavě moderního rodinného domu. Jestliže v současné době uvažujete o jejím nákupu, rozhodně nic neuspěchejte, vybírejte s rozvahou a vsaďte na ověřenou kvalitu. Skvělou volbou jsou jímky značky POOLONE, které patří k tomu nejlepšímu, co je možné v současné době mít.

 

 

Ideální varianta pro všechny
Značka POOLONE to jsou totiž prvotřídní plastové jímky, které jsou ideálním řešením pro všechny, kdo hledají kvalitní, spolehlivé, rychlé a cenově příznivé řešení. Jímky POOLONE přináší na český trh společnost SZEDO PLAST s.r.o. V jejich nabídce najdete plastové jímky hned v několika různých provedeních, které se hodí do různých prostorů. Plastové jímky POOLONE tak uspokojí opravdu každého.

jímka

Pro obetonování, samonosné i dvouplášťové
V nabídce jsou například kruhové jímky pro obetonování, které jsou určeny do míst, kde se nevyskytuje spodní voda. Dále také samonosné jímky, které se usazují pomocí obsypání zeminou a jsou také určené do míst bez výskytu spodní vody. SZEDO PLAST s.r.o. nabízí také hranaté i kruhové dvouplášťové jímky – tyto jsou naopak určeny do míst s výskytem spodní vody. V nabídce najdete také válcové jímky, speciální nadzemní jímky i jímky na dešťovou vodu. Nemusíte mít žádné obavy, s výběrem správné jímky vám odborníci ze společnosti SZEDO PLAST s.r.o. ochotně pomohou. Stačí se vlastně jen zeptat. Všechny jímky POOLONE jsou vyrobeny ze speciální plastu, jsou tak maximálně nezávadné a funkční.

Prvotřídní plastové jímky POOLONE najdete na www.poolone.cz