Opěrné zdi snadno a rychle – postačí CSB – NATURBLOK

Plánujete stavbu opěrné zdi, máme pro vás tip, který určitě potěší. Představujeme vám systém CSB – NATURBLOK, se kterým pro vás bude stavba opěrné zdi hračkou. Dodavatelem systému CSB – NATURBLOK je v České republice CS-BETON s.r.o. 
 
 
  

Vyzkoušejte CSB – NATURBLOK
Stavba opěrné zdi pomocí systému CSB – NATURBLOK je skutečně radost, budete velmi příjemně překvapeni. Ke stavbě pomocí tohoto systému nebudete potřebovat maltu, beton ani speciální stavební lepidlo. Opěrnou zeď si postavíte tzv. na sucho, neboť jednotlivé stavební kameny jsou spojovány speciálním elementem do drážky. Žádné míchání, betonování, lepení – nic. Vše snadno a rychle.

opěrná zeď

Bohaté barevné i stavební možnosti
Díky CS-BETON s.r.o. můžete systém CSB – NATURBLOK vybírat v pěti barevných provedeních, záleží pouze na vašem vkusu a barevném ladění exteriéru. Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostařování nabývá betonový blok vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. Kameny systému CSB – NATURBLOK jsou také vyráběny ve dvou tloušťkách, které lze navzájem kombinovat. Navíc lze okrasné zdi stavět svislé, mírně šikmé či výrazně odstupňované. Spoj umožňuje také vytvořit stěny rovné, zakřivené nebo do oblouku.

opěrná zeď

Přesvědčte se na živo!
Nevíte, zda je to tím pravým ořechovým pro vaši zahradu? CS-BETON s.r.o. nabízí hned několik výstavních míst, kde si můžete vše bez problémů prohlédnout. Více informací, přehled výstavních míst a další naleznete na

www.csbeton.cz