Alkorplan je nejvhodnějším řešením pro hydroizolaci střech! Proč?

 

Pokud stavíte nový dům nebo rekonstruujte, uvědomte si že musíte věnovat obrovskou pozornost vaší střeše. Právě na kvalitu střechy musíte klást ty nejvyšší nároky. Jedním z nejčastějších problémů, se kterým se majitelé domů setkávají je, že střechy nejsou dostatečně zaizolovány proti průniku vody. Vlhkost potom dokáže napáchat obrovské  problémy. Braňte se proti vlhkosti už od začátku – dokonalou hydroizolaci zajistí speciální folie Alkorplan.

 

Co je Alkorplan?

Alkorplan je speciální hydroizolační folie, která je válcovaná a následně laminovaná. Folie je vyrobená na bázi měkčeného PVC a právě díky tomu získala celou řadu zajímavých vlastností, které ocení všichni ti, kdo chtějí, aby hydroizolace střechy byla dokonalá.

 

Vlastnosti, které oceníte!

strechaFolie Alkorplan je vynikající v tom, že je možné ji využít při novostavbách i při rekonstrukcích. Vždy splní svůj účel dokonale. Výhoda je i v tom, že díky dobré poddajnosti je možné folii využít na rovné i šikmé střechy – vždy s maximálním účinkem. Mezi její skvělé vlastnosti, díky kterým patří k nejlepším výrobkům na trhu, patří vysoká odolnost proti působení vnějších vlivů. Folie Alkorplan odolává UV záření a odolává teplotám v rozmezí od -30°C až do +80°C. V našich klimatických podmínkách ji tedy nic neohrozí. Výhodu folie je i to, že se dá lehce svářet, takže ji lze i rychle opravit či upravit. Její pokládku lez navíc provést i v zimním období.

 

Nejen na střechy

Střecha není jediným místem, kde lze hydroizolaci pomocí folie Alkorplan provést. Dokonale splní svůj účel i při hydroizolaci bazénů, teras nebo zahradních jezírek.

TIP – folie je standardně dodávána v šedém odstínu, je ale možné objednat i jiné barvy.

 

Více informací o kvalitní hydroizolaci najdete na www.hizol.cz