Děti a skvrny od barev, už jsme nevěřila. Hloubkové, kartáčové čištění koberců Brno

Ráda dělám ze svého domu to nejútulnější místo k odpočinku. Tomu napomáhají také koberce. Je to moje chlouba. Vybírám si hlavně takové, na kterých se moje nohy při chůzi cítí jako na obláčku. Nemám děti, takže si takovýto luxus můžu dovolit a nemusím se bát, že mé koberce někdo zničí. Teda… myslela jsem si to. Dokud sestra nepotřebovala, abych pohlídala ty její. Souhlasila jsem, ale to jsem ještě netušila, jaké z toho později budu mít potíže.

 

Děti se rozhodly, že budou malovat. Nejlépe temperami nebo vodovkami a… kde se tu vzala ta tuš?! Než jsem si stačila všimnout, co mému koberci provedly, bylo už pozdě. Barvy pomalu zasychaly. Byla to samozřejmě nehoda, takže jsem se na děti zlobit nemohla. Byla jsem naštvaná jen sama na sebe, že jsem je víc nehlídala. Fleky se mi samozřejmě vyčistit nedařilo.

 

Sestra mi však poradila pozvat si na to úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců strojním kartáčem Brno, se kterou už má zkušenosti a samozřejmě mi to zaplatí. Fleky nezabíraly moc velkou plochu, takže cena nebyla nijak astronomická. Firma A SERVIS mi ochotně pomohla, i když se jednalo o takovou drobnost. Tedy… zdánlivě drobnost. Poradili si velmi dobře a koberec vyčistili opravdu až do hloubky, takže po barvách nezůstala ani stopa. Měli k tomu skvělé vybavení. S jejich prací jsem byla moc spokojená.

 

Sestřiny děti asi zase chvíli hlídat nebudu, ale nakonec to vlastně dopadlo dobře. Ale to jen díky firmě A SERVIS LIPKA, která zahladila všechny stopy.

 

 

Kvalitní mytí oken od spolehlivé firmy

Bydlíme na studentském bytě. Je nás tam dohromady šest. Na úklid máme rozpis a musím říct, že nám to opravdu funguje a všichni ho dodržují. Do našeho společného úklidu je zahrnuto mytí podlah, koupelny, kuchyně, wc, utírání prachu a vysávání. Jediné, co nám tam chybí je mytí oken. Ty se sice nemusí umývat tak často, ale řekněme, že jednou za rok by to opravdu chtělo.

 

K velkému překvapení se nikomu z nás do mytí oken nechtělo, tak jsme se po společné poradě dohodli, že si na to pozveme úklidovou firmu. Spolubydlící se nabídl, že to všechno zařídí, protože už kontakt na jednu firmu má. Byla to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, práce ve výšce Brno. Cena za mytí nám přišla v pořádku, takže jsme souhlasili.

 

Pracovník firmy dorazil a pustil se do práce. Byl velice milý a ochotný. Oken na našem bytě není moc, takže měl za hodinku a půl hotovo. Okna se nádherně leskla a okenní rámy i parapety vypadaly jako nové. Celý byt najednou prokoukl. Všichni jsme si pochvalovali, že to bylo výborné rozhodnutí. Jinak už to praktikovat ani nebudeme.

 

Když jsem jela na víkend domů, básnila jsem celé rodině o tom, jak máme dokonale umytá okna od jedné firmy. Vše za rozumnou cenu a hlavně bez práce. Přišlo mi, že to nikoho moc nezajímá, ale včera mi psala mamka smsku, že jí to nedalo a firmu A SERVIS si na mytí oken také objednala. S výsledku je nadšená a že okna už v životě umývat nebude, když to jde takhle jednoduše bez práce, za pár korun.

 

Firma A SERVIS je opravdu skvělá, jde vidět že se řídí heslem – náš zákazník = náš pán. Děkujeme za vaše služby a vstřícnost.