Atypické nemusí znamenat drahé

Chcete originalitu? Potřebujete svou domácnost nebo firmu vybavit krásným nábytkem, ale nemůžete si vybrat z běžně nabízených modelů? Nezoufejte – řešení nabízí UNIS – N .

 

  

 
 

Kvalita : cena – skvělá kombinace
Atypické je často spojováno se slovem drahé. Nemusí to být ale vždy. Stačí se porozhlédnout a najít dodavatele, který umí dodat originalitu za příznivou cenu. Do této kategorie patří i společnost UNIS-N, která se specializuje právě na výrobu originálního celodřevěného nábytku z masivního dřeva. Na všechny kusy nabízí také skvělou cenu, která vás mile překvapí.

atyp-komodaatyp-postel

Stačí zadat poptávku
Výroba atypického nábytku  není pro UNIS-N žádný problém. Stačí pouze sdělit své představy a odborníci z UNIS-N vám pošlou nezávaznou nabídku a pokud ji schválíte, už se jen můžete těšit na nový originální přírůstek do vaší domácnosti.

atyp-predsinova-stena

Proč originalita ze dřeva?
Odpovědí se nabízí hned několik. Dřevěný nábytek z masivu  dokáže interiéru dodat nezaměnitelnou atmosféru a provonět ho příjemnou vůní lesa. Dřevěný nábytek je také vysoce trvanlivý, odolný a nevyžaduje téměř žádnou péči. Nábytek od UNIS-N je mimo jiné ošetřen speciálním přírodním voskem, který je vyroben na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků. Povrch nábytku je proto odolný proti vodě i agresivním nápojům. Díky speciálním voskům je také nábytek ekologický, krásný a příjemný na dotek.

Více na www.unis-n.cz.